1735
1707
عنوان

دردودل

389 بازدید | 74 پست

بچه دیشب با شوهرم دعوام شد.الانم خیلی عصبانی رفت سرکار.میخام تا یکی دوروز باهاش سرسنگین باشم اما بلد نیستم.یک اخلاقی داره ک تحمل قهر و سکوت نداره.اگه بیاد عذرخواهی کنه انتظار داره همونجا قبول کنی و اگه یک حرفی بزنی باز بدتر دعوا میشه.حالا منم نمیخام دوباره دعوا کنم فقط میخام سرسنگین باشم باهاش حرف نزنم.به نطرتون چیکار کنم؟ 

مثل قبل وقتی اومد اب و نونشو بده بگو خسته نباشید واینا ولی دیگه ماچ بوس و تعطیل کن یه زرم کم محلی کنی خودش میفهمه 

مال من که جواب داد😁

اونی که فک میکنی تو باغ نیست خودش صاحب باغه                 دوست عزیز نمیخواد توهین کنی من خودمو بزنم به اون راه تهش بگی وای چه با جنبه ای 😒😒😒😏😏😏

تخفیف 37 درصد ضد آفتاب اسپات بایودرما در جشنواره روز دختر

😔😔چاره چیه وقتی گیر میده باید همونجا اشتی کنی وگرن میگه تو کش میدی دعوارو

آشتی نکنی خون بپا میشه😑😑😑😑😑😑

البته شوهر من اینجور نبود اینجورش کردن     ۳ ساله دارم روش کار میکنه برگرده ب شرایط قبل

1718
😔😔چاره چیه وقتی گیر میده باید همونجا اشتی کنی وگرن میگه تو کش میدی دعوارو

مال من میره به ننش میگه 😑

اونی که فک میکنی تو باغ نیست خودش صاحب باغه                 دوست عزیز نمیخواد توهین کنی من خودمو بزنم به اون راه تهش بگی وای چه با جنبه ای 😒😒😒😏😏😏
مثل قبل وقتی اومد اب و نونشو بده بگو خسته نباشید واینا ولی دیگه ماچ بوس و تعطیل کن یه زرم کم محلی کن ...

خب خودش میاد جلو بوس میکنه.جلوی راهتو میگیره گیر میده 

منم با عشق جان همین مشکلودارم فعلن نشده شوهرم ولی تادعوا میشع اینجورمیکنه منم میبینم اگه حرف ن بیارم بدترمیشع یامیزنم زیرگریه خودش اروم میشه میاددرست وحسابی حل میکنه یامیگیرمش زبون وباصدای اروم میگم من که چیزی نگفتم اینجوری میکنی

خب خودش میاد جلو بوس میکنه.جلوی راهتو میگیره گیر میده 

خب کم محلی یعنی چی یعنی مثلا میاد جلو واسه ماچ 😈

تو یه ماچ سطحی کن بعدش بگو مثلا چاییربیارم یا میوه یا برو بچتو بغل کن 

1760
منم با عشق جان همین مشکلودارم فعلن نشده شوهرم ولی تادعوا میشع اینجورمیکنه منم میبینم اگه حرف ن بیارم ...

شوهر من تا یک چیزی میشه انتطار داره همونجا ک معذرت خواهی کرد حل بشه تموم بشه بره.کلا طاقت قهر و دعوا نداره .همیشه هم میگه تو دعواهارو کش میدی اخه چیکار کنم وقتی از دستش ناراحت میشم.

کم حرف بزن. سوال پرسید با بله. نه. نمیدونم و اهوووم جواب بده. سلام و خداحافظی.... 

خودتو مشغول کار کن. مث کارای خونه. حمام. درست کردن غذا. سالاد. دسر. تمیز کردن کابینت‌ها و..... 

زیاد تو چشمش نباش. اگه تو حال بود برو اتاق خواب لاک بزن. تمیز کن. کمد لباس مرتب کن. تغییر دکوراسيون. 

هرجا اومد جا ب جا شو

خب کم محلی یعنی چی یعنی مثلا میاد جلو واسه ماچ 😈 تو یه ماچ سطحی کن بعدش بگو مثلا چاییربیارم یا میو ...

جلومو میگیره نمیذاره چای بیارم. میگه بیا بشین معدرت میخام تا تموم نکنی نمیذارم بری

کم حرف بزن. سوال پرسید با بله. نه. نمیدونم و اهوووم جواب بده. سلام و خداحافظی....  خودتو مشغول ...

اخه لامصب میاد جلوراهمو میگیره نمیذاره برم😔 ب زور نگهم میداره

شوهر من تا یک چیزی میشه انتطار داره همونجا ک معذرت خواهی کرد حل بشه تموم بشه بره.کلا طاقت قهر و دعوا ...

اره اینم دقیقن اینجوره اگرم پیشش باشم دعوا بشه بیاد واسه اشتی بغلم کنه نه نمیشه بگم ولی خب بازبون میگرمش زبون میگم چرااینجوری کردی 

1759
جلومو میگیره نمیذاره چای بیارم. میگه بیا بشین معدرت میخام تا تموم نکنی نمیذارم بری

بزن تو سرش ببخشیدا 

💗برا حل مشکلم صلوات💗 ....یه روز میام میگم مشکلم حل شد در کنار عشقم زندگی میکنم برام دعا کنید 

😂😂😂عجب ادمیه دعوا به شما نیومده اشتی کن بابا دعوا چیه به خدا دو روز با شوهرم سر سنگین بودم انگاری داشتن خفم میکردن 😖😖😖خدایی از دعبا خوشم نمیاد 🥺

مثل قبل وقتی اومد اب و نونشو بده بگو خسته نباشید واینا ولی دیگه ماچ بوس و تعطیل کن یه زرم کم محلی کن ...

بشرطی ک از قبل ماچ و بوسی باشه... به نظر من وقتی با مرد ها آشتی هستی اینقدر باید این کار ها رو انجام بدی تا وقتی قهر بودی از بوس خبری نبود سریع خودشون جمع کنن

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
1651