2703
2553
عنوان

دخالت ها و حرف های دیگران زندگی منِ تازه عروس رو خراب کرده...😥.

| مشاهده متن کامل بحث + 888 بازدید | 20 پست
تحت تاثیر نیستم،هی مدام مامانم میگه فلان...بهمان...ب خدا جیگرم خونه از دست خانواده مادری...از هین می ...

زیاد بهش اهمیت نده این دفعه باز داشت گلایه میکرد پیچون ثلا بگو غذام دارم میسوزه زود خداحافظی کن چند بار این کار بکنی خودش میفهمه کلا بگو دیگه حرفای خاله پیش من نیار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا میرم.ولی اون هیچ نمیاد،میگه باید دعوتم کنی همیسه،منم میگم دعوت نمیخواد خودت بلند شو بیل،مگه خونه ...

خوشبحالت. مامان من ک سعی میکنه وسط رابطه دخترشو دامادشو باشه ینی میخاد اختیارشون تو دست خودش باشه. راحت محل خاله هات نده مامانتم برو ولی زیاد دخالتش نده تو زندگیت. نذار شوهربیچارت درگیر حرف و حدیث بشه. ببین هرچی مرموز تر باشی واس خاله هات فتنه شون کمتره واس زندگیت الانک میدونی حسودتن هیچی از زندگیت نذار بدونن فقط خوبی شوهرتو بگو بدون جزئیات

2720
عزیزم تو خونه بابات میری و خونه خودت محسوب میشه یه جورایی و دعوت نمیخواد اما مادر رو باید دعوت کرد.. ...

اصلا بهتر ک مادرش فقط با دعوت بیاد هم جلو داماد محترم تره هم نمیتونه زیادی بچسبه ب داماد همچی مادرایی دامادو دلزده میکنن😒

تحت تاثیر نیستم،هی مدام مامانم میگه فلان...بهمان...ب خدا جیگرم خونه از دست خانواده مادری...از هین می ...

ب مامانت بگو یا ب حرف بقیه گوش نده و زنگ زدم باهام خوش بگو بخند یا هیچ وقت زنگ نمیزنم

کلی اطلاعات حقوقی براتون میزارم تو تاپیک اطلاعات حقوقی امیدوارم ب دردتون بخوره ❤