2726

هی...خیلی ناراحتم...من تازه عروسم،خاله هام دختر مجرد و دم بخت دارن،راضی نبودن من ک کوچیک ترم ازدواج کنم ،حال آنقدر ک خاله هام درِ گوش مادرم خوندن ،ک ددخترت بده،کم میره و میاد،ب فکرت نیست،مادرم هر روز ک زنگ میزنم بهش گلایه میکنه تو بچه ای تو نفهمی،تو منو بی ارزش گردی،و از این حرف ها...منم نمیتونم حرف تو دلم نگه دارم ب شوهرم میگم،اونم ناراحت میشه،میگه دیگران چرا دخالت میکنن و طعنه میندازن،مگه خودشون تا حالا اومدن و رفتن ک ما بریم؟؟؟تازه پشت سر من پست تلفن پیش شوهرم گفتم خیلی خره این دختر....😪

ب خدا شور و شوق شوهرم رفته،زندگیم یکنواخت شده، چی کنم از این وضعیت در بیاد،به دادم باشین خیلی ناراحتم...😥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هوووو بیکاری به این حرفا اهمیت میدی هر کی هر چی گفت بگو باشه کار خودتو بکن زندگی خودتو برا حرف دیگران خراب نکن 

بزار هر کی هر چی می خواد بگه تو نمیتونی به همه بگی تو اینطوری باش تو اون طوری نباش ول کن بچسب به زندگیت حالشو ببر 

عاشق بافتنی هستم ، عروسک های بافتنی میبافم و اشارپ وپاپوش و... 

تعجب ميكنم كه تحت تأثير حرف خاله هاتي 

من حتي نميذارم مامانم درمورد زندگيم كوچكترين نظري بده خاله و عمه كه جاي خود دارد 

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍

عزیزم اول از همه دیگه این حرفارو برا شوهر بازگو نکن

بعدم اهمیت نده و مدام از خوبیات برا شوهرت بگو

امام حسین (ع)....  همونه ک تا چیزیو از ته دل ازش نخوای ضامنت نمیشه  ممنونم آقام ❤🌹   حتی خدا نمیخواد ازش ترس داشته باشی یا ب اجبار توکل داشته باشی  باید اون رفاقت قلبیو احساس کنی  درک کنی وجودشو محبتشو مهربونیشو  بعد میبینی برات چ ها ک نمیکنه😍  شاید به ته خط برسی ولی مطمئن باش نمیوفتی افتادیم ی چیز بهتر منتظرته🤗    فقط بگو خدایا شکرت     امیدوارم اول خدا بعد ۱۴ معصوم تا همیشه بهترین رفیقاتون باشن❤🤲❤
تعجب ميكنم كه تحت تأثير حرف خاله هاتي  من حتي نميذارم مامانم درمورد زندگيم كوچكترين نظري بده خ ...

تحت تاثیر نیستم،هی مدام مامانم میگه فلان...بهمان...ب خدا جیگرم خونه از دست خانواده مادری...از هین میسوزن ک من زود ازدواج کردم،مدام طعنه و کنایه...خدا نگذره ازشون...

عزیزم تو خونه بابات میری و خونه خودت محسوب میشه یه جورایی و دعوت نمیخواد اما مادر رو باید دعوت کرد...نظر شخصیمه‌‌‌‌‌....انقد مقایسع نکن اومدن خودت رو با اومدن مادرت...

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...
تحت تاثیر نیستم،هی مدام مامانم میگه فلان...بهمان...ب خدا جیگرم خونه از دست خانواده مادری...از هین می ...

ولشون كن از حسوديشونه 

اوقات خودتو شوهرتو تلخ نكن بخاطر حرف خاله هات 

يه گوشِت در باشه يكي دروازه اصلنم به شوهرت نگو اين چيزا 

رو

با شوهرت خوش بگذرون فقط 

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
2706