2726
عنوان

تااین حدددد فضولی اخه؟؟پوووف

| مشاهده متن کامل بحث + 1712 بازدید | 172 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی دوس دارم تلافی کنم ک نگن بی زبونه

ب نظرم باهاشون در نیفت مثل خانواده شوهر منن ادم نیستن اوناام میخوان مدام تلافی کنن بعد اذیت میشی ولشون کن بذار ب حال خودشون تو فقط شوهرتو سمت خودت نگه دار اینجور ادما ناراحتن ک چرا پسرشون جذب زناشون شده مادرشوهرم اومده بود خونه ی ما گریه میکرد میگفت مسرم ساعت 5 صبح پامیشه میره واسه دختر شما نون میگیره شوهر من تا حالا اینکارو واسه من نکرده پسر منو حمال دخترتون کردین و..😂ببین تا چ حد بیمارن نون گرفتن پسرشونم ک وظیفشه نمیتونن تحمل کنن پس بهترین کار اینه باهاشون در نیفتی مستقمی شوهرتو سمت خودت نکه داری ک بسوزن هر موقعم بحرانی شد شرایط شوهرت بهشون تذکر بده ن شما..شما اصلا نذار روشون تو روتون باز بشه

واسه ی خوب شدن حال دلم دعا کنید واسم ممنون🙏
2728
خدا ازشون نگذره مورد اخری ک کلا داره دیوونم میکنه به بابام چ ربطی داره اخه؟گفتم شوهرم تذکر بده بنظر ...

بابات باید میگفت دخترم عقل داره صلاح خودش رو میدونه

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
شما خیلی عاقلید به نظرم بهترین کارو کردیدجفتتون

لطف دارین ما 15سال همو می‌خواستیم دیگه تحمل عقدو اینجور چیزارو نداشتیم پول جهازو عروسیم همه چیو دادیم آپارتمانهمسرمم خونه داره یواش یواش وسایلمونو خریدیم میتونم بگم باعروسای ده 40با هیچی شروع کردیم

♥️ 
ب نظرم باهاشون در نیفت مثل خانواده شوهر منن ادم نیستن اوناام میخوان مدام تلافی کنن بعد اذیت میشی ولش ...

اره اینام ادم نیستن درضمن به شدتم بیکارو بی مشکل 

خدا به دادمون برسه بخدا ک باید آرزوشون باشه پسرشون سرگرم محرمشه

پدرشوهرمنکه تا فرصت گیرمیاره تو روم فحش میده 

خوشم نمیا اصلا اهل این حرفا نیستم وای چقد بهم ریختم تاحدی ک کلید خونه موند رو در 😑

سخت نکیر دختر خوب من فک کن شوهرم میگفت میرم خونه مادرم بعد ز میزدم ب مادرش احوال پسرشو میپرسید جوریک ازش یعنی خبر نداره بعد میگفتم مگه اونجا نیس میگفت نه😯نمیددنس در جریانم اخه دیگه اونجا زفتن جی بودک دروغ میگفت ..مهم نباشه واست

واسه ی خوب شدن حال دلم دعا کنید واسم ممنون🙏

نه کار خوبی میکنی بزن حالشونو بگیر..البته اگر زنگ نزنن به بابات بگن دخترت زبون داره چهل گز!!

یادتون باشه نوشته بودم بالغ برپنج نفر از این کاربری استفاده میکنن؟! جالب اینجاست نوشته بودم قضاوت هم نکنید.. اما خب نظر های تند وبی ادبانه خیلی دل آدمو میشکنه..لطفا هرکس کنجکاوی راجع به این چند نفر داشت بهمون پیام بده تا خیلی قشنگ براش توضیح بدیم...تا شاید از شر قضاوت های(امضات یعنی هرچی گفتم باور کنین) راحت بشیم...                                    ممنونم ازتون💓
لطف دارین ما 15سال همو می‌خواستیم دیگه تحمل عقدو اینجور چیزارو نداشتیم پول جهازو عروسیم همه چیو دادی ...

اخی خدا حفظتون کنه واسه هم مهم خوشبختیه بنظرم❤

2706