2410
2553
عنوان

تااین حدددد فضولی اخه؟؟پوووف

1712 بازدید | 172 پست

با خانواده شوهرم‌تویه ساختمونیم خییییلللیییی فضولن بیست چهاری زن و شوهر پشت درن پیرم نیستنا درحال پاییدنن

دیگ تازگیا انقدر روشون زیاد شده وقتی ما درحال کفش پوشیدن جلو دریم تا بریم بیرون خیلی شیک درو بازمیکنن وامیستن یکم عقب ک دیده نشن مثلا 

هروقت میریم بیرون... ولی خودشون سر خونشونو حتی شوهرم ک پسرشونو نمیدونه خیلی سیاست دارن

شوهرمم ک تنهاباشه باباش پشت بندش میره پایین ک امارمونو بگیره(نگید پدره و...)چون بخدا دلیلش فقط اذیت وفضولیه وگرنه شوهرمنو تندتند میبینه(چرادیررفتی سرکار چرا دیرمیخوابی ۱۱ بخواب ب زن رونده...حرفاشه)

دستمون چیزی میبینه میگه چیه توش؟یا انقدر ب دستت نگاه میکنه ک نگو

تازگیام واسه حرص دادنم زنگ زده بابام گفته دخترت همیشه ی خدا ارایش داره و تیپ میزنه(این در حالیه که شوهرم حواسش به همه چیم هست و مامانش بدترین تیپارو میزنه)خانومای متاهل شما بگید این درسته؟میخوام ی کاری کنم فقط بشینن دیگ سرجاشون بیکارا

ببخشید خیلی طولانی شد دلم پربود

پدر شوهرت ی پا مادرشوهره

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

فقط باید از اونجا بری 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

ن درست نیس..حالا باز شما تو ی ساختمونید و فضولن مال ما کلا ی جای دیگه هستن و فضولن بخاطر فضولیاشون داشت کارمون ب جدایی میکشید ک نشستن سرجاشون

واسه ی خوب شدن حال دلم دعا کنید واسم ممنون🙏
2714
ن درست نیس..حالا باز شما تو ی ساختمونید و فضولن مال ما کلا ی جای دیگه هستن و فضولن بخاطر فضولیاشون د ...

خدا ازشون نگذره

مورد اخری ک کلا داره دیوونم میکنه به بابام چ ربطی داره اخه؟گفتم شوهرم تذکر بده بنظرت چجوری بگه؟بشینن سرجاشون

2706