1735
1714
عنوان

تااین حدددد فضولی اخه؟؟پوووف

1637 بازدید | 172 پست

با خانواده شوهرم‌تویه ساختمونیم خییییلللیییی فضولن بیست چهاری زن و شوهر پشت درن پیرم نیستنا درحال پاییدنن

دیگ تازگیا انقدر روشون زیاد شده وقتی ما درحال کفش پوشیدن جلو دریم تا بریم بیرون خیلی شیک درو بازمیکنن وامیستن یکم عقب ک دیده نشن مثلا 

هروقت میریم بیرون... ولی خودشون سر خونشونو حتی شوهرم ک پسرشونو نمیدونه خیلی سیاست دارن

شوهرمم ک تنهاباشه باباش پشت بندش میره پایین ک امارمونو بگیره(نگید پدره و...)چون بخدا دلیلش فقط اذیت وفضولیه وگرنه شوهرمنو تندتند میبینه(چرادیررفتی سرکار چرا دیرمیخوابی ۱۱ بخواب ب زن رونده...حرفاشه)

دستمون چیزی میبینه میگه چیه توش؟یا انقدر ب دستت نگاه میکنه ک نگو

تازگیام واسه حرص دادنم زنگ زده بابام گفته دخترت همیشه ی خدا ارایش داره و تیپ میزنه(این در حالیه که شوهرم حواسش به همه چیم هست و مامانش بدترین تیپارو میزنه)خانومای متاهل شما بگید این درسته؟میخوام ی کاری کنم فقط بشینن دیگ سرجاشون بیکارا

ببخشید خیلی طولانی شد دلم پربود

تخفیف 37 درصد ضد آفتاب اسپات بایودرما در جشنواره روز دختر

1718

با لبخند بگو حالا یه چیزی هست برا شما چه فرقی میکنه 

فکر کردین مسدود کنید دوباره برنمیگردم😁💣چهارمین و آخرین کاربری اینو مسدود کنید دیگه شماره ندارم باهاش بیام پس رحم کنید😓
1760
ن درست نیس..حالا باز شما تو ی ساختمونید و فضولن مال ما کلا ی جای دیگه هستن و فضولن بخاطر فضولیاشون د ...

خدا ازشون نگذره

مورد اخری ک کلا داره دیوونم میکنه به بابام چ ربطی داره اخه؟گفتم شوهرم تذکر بده بنظرت چجوری بگه؟بشینن سرجاشون

1665
نه دوتا پسرن اون مجرده مظلومه اینه

تنها راهش مستقل شدن... 

واینکه تقریبأ همه ازاین مسائل دارن وباهاش دست وپنجه نرم میکنن بنظرم یه طوری رفتارکن انگار ندیدی شون یاهم که از در کنایه واردشی 

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 
بلند بلند با شوهرت حرف بزن. و مدام بهش بگو عزیزم عشقم ،کاری نمیشه کرد حداقل بسوزونشون

میکنم این کارارو بدتر لجشون میگیره اذیتم میکنن

دوس دارن دعواکنیم

1651