1735
1768

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1718

خودش بایدبره  فقط اگرمالبچه هاباشه کسی که حساب بازکرده میتونه بره 

خدای من،متاسفم منوببخش ،دوستت دارم عاشقتم ،متشکرم که درهای عشق  ومهربونی پول وثروت بروی من بازکردی!

مهرو به تنهایی قبول نمیکنن.باید وکالتنامه هم داشته باشی ازش. 

خود شخص با مهرش و کارت ملی.همین.

به عقایدهم احترام بذاریم☺اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم.توهین و بی ادبی ممنوع🚫برای حفظ شان خودم و احترام شما پست بی ادبانه رو جواب نمیدم.                                                 سردار دلها هیچوقت رشادتهاتو فراموش نخواهیم کرد😔یادت تو قلبما همیشه زندست .                           💚💚💚  هدیه به سردا: اللهم صل علی محمد و آل محمد.وعجل فرجهم💚💚💚
اگ کارت ملی و شناسنانه ببریم بازم باید اون شخص حضور داشته باشه؟

من که ایلامم قبول نمیکنن باید خود شخص باشه نمیدونم دیگه

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پرورده کوردم ایلام خاکمه❤تیکر کنکورمه😍
1760
مطمئنی؟

بله ،بعدشم از زمان کرونا بدبخت بانکا که همیشه باز بودن فقط پول نقد نمی گرفتن 

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش
آخه تو این کرونا... مطمئنی؟

چ ربطی داره شاید مثلا من مهر مامانمو برداشتم میخوام پولاشو بالا بکشم طرف بانکیه حس ششم داره ک بخاطر کرونا مامانم نمیاد 

بعدشم وقتی ماسک بزنه بره تو دل کرونام چیزی نمیشه

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت
1665
بله ،بعدشم از زمان کرونا بدبخت بانکا که همیشه باز بودن فقط پول نقد نمی گرفتن 

جا ما ک میگیرن

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت
شماره حساب چی میخاد؟

نه.من کارت قبلی رو دادم فقط.کارت رو بدی خودش همه چیشو از تو سیستم پیدامیکنه.

به عقایدهم احترام بذاریم☺اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم.توهین و بی ادبی ممنوع🚫برای حفظ شان خودم و احترام شما پست بی ادبانه رو جواب نمیدم.                                                 سردار دلها هیچوقت رشادتهاتو فراموش نخواهیم کرد😔یادت تو قلبما همیشه زندست .                           💚💚💚  هدیه به سردا: اللهم صل علی محمد و آل محمد.وعجل فرجهم💚💚💚
خب کسی ک امضا نداره چی..آخه تو شلوغی بانک بنظرت لازمه اونم باشه؟ شماره حسابم میخاد؟

شماره حساب نمیخواد مهرشو ببر و کارت ملی و شناسنامه اون طرف و مال خودت برات عوض میکنن

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پرورده کوردم ایلام خاکمه❤تیکر کنکورمه😍
1651