2737
2734

مادر دختره و خود دختره گفتن که ۱۰۰ تا سکه مهر عندالمطالبه و بعد از عقد تمام اموال ب دست اورده طی زندگی نصف میشه

و ۴ تیکه لباسشویی یخچال تلویزیون و فرش ب عنوان شیر بها 

داداشم موافقه ولی پدر مادرم مخالفن

بنظرتون ما باید کوتاه بیایم؟

تایپیست هستم و کار پاورپوینت هم حرفه ای انجام میدم خوشحال میشم اگر کاری داشته باشید انجام بدم💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حرفشون کاملا حقه پدر و مادرت چرا مخالفت میکنن این که خیلی خوبه

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
عادلانست تقریبا

آخه نگرانم اگر ی روزی خدایی نکرده دیگ نخان باهم‌زندگی کنن نصف اموال برای دختره ..نصف دیگم پای مهریه میره تقریبا

حالت نصف نصف نداره بنظرم 

دختره هم تمایلی ب کار کردن نداره 

تایپیست هستم و کار پاورپوینت هم حرفه ای انجام میدم خوشحال میشم اگر کاری داشته باشید انجام بدم💜
نه بابا چه خبره

بنظرت چیکار کنیم و چجوری بگیم ک ناراحت نشن چون داداشمم موافقتشو گفته الان میفهمن ما نظر داداشمو عوض کردیم

2738
حرفشون کاملا حقه پدر و مادرت چرا مخالفت میکنن این که خیلی خوبه

اگر ی روزی خدایی نکرده برحسب شرایط نخوان باهم زندگی کنن هیچی برای داداش من نمیمونه برای این نگرانن چون نصف اموال ک ب نامشه و نصف باقی رم برای مهریه..

دختره خیلی کم توقعه خداییش اگه من بودم الان پدر و مادرت کلا فرار کرده بودن.

نمیدونم از ی طرف نگرانیم از ی طرفم من حق میدم بهش 

بنظرت چیکار کنیم و چجوری بگیم ک ناراحت نشن چون داداشمم موافقتشو گفته الان میفهمن ما نظر داداشمو عوض ...

عزیزم مگه اونا انقدر راحت شیربها و مهریه و نصف جهاز رو خواستن فکر ناراحتی شما رو کردن!بگین بزرگای فامیل مخالفت کردن یا نمیدونم خودمون فکر کردیم دیدیم بهتره مهریه در حدی باشه که توان پرداختش رو داشته باشه برادرم 

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
اگر ی روزی خدایی نکرده برحسب شرایط نخوان باهم زندگی کنن هیچی برای داداش من نمیمونه برای این نگرانن چ ...

این که بعد از عقد هر چی بدست میارن نصف میشه خودش تو عقد نامه هست چه بخواین چه نخواین بعدم از الان این افکار منفی رو بذارین کنار اینا تازه میخوان با هم زندگی کنن 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
عزیزم مگه اونا انقدر راحت شیربها و مهریه و نصف جهاز رو خواستن فکر ناراحتی شما رو کردن!بگین بزرگای فا ...

درسته منم میگم باید مهریه در حدی باش ک بشه پرداختش کرد ن بگن کی داده کی گرفته واقعا نمیش پیش بینی کرد ک چند سال بعد چه اتفاقی میفته 

چه زرنگن هم اسلامیشو میخان هم ایرانیشو هم خارجیشو 😂😂

هم مهریه هم شیربها هم نصف اموال 😁😁

دمشون گرم، ولی اکیه، اگه دختر خوبیه و دنبال زندگیو اکی بدید

اگه بشر این اصل رو رعایت کنه قطعا دنیا جای قشنگ تری میشه:وقتی از اعماق وجودت احساس میکنی زندگیت رو نکبت فرا گرفته بچه دار نشو! 😒ظلمِ ظالم، جورِ صیاد، آشیانم داده بر باد... ای خدا، ای فلک، ای طبیعت... شام تاریکِ مارا سحر کن... 🤲😢😞😞😞مشغول قتل‌عام روزها هستم‌!💔ما دهه شصتیا تو زندگی ازهرچی میترسیدیم سرمون اومد، از هرچی نمیترسیدیم هم سرمون اومد، یه سری چیزای متفرقه هم بود اونا هم سرمون اومد، یه سری چیزا هم اصلا مربوط به ما نبود ولی سرمون اومد، یه چیزایی حتی وجود خارجی نداشت ولی اونا هم سرمون اومد، لامصب معلوم نیس کله ست یا میدان مغناطیسی😒😒😒 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کاش من حسنی بودم و توی دِه شلمرود، تک و تنهابودم، و عین خیالمم نبود که نه قلقلی نه فلفلی نه مرغ زرد کاکلی هیچکس باهام رفیق نیست، و تنها دغدغه ام این بود که تنها روی سه پایه، بنشینم توی سایه☹️☹️ من به فکرِ خستگی های پَرِ پرنده هام، تو بزن تبر بزن... من به فکرِ غربتِ مسافرام، آخرین ضربه رو محکمتر بزن🍁🍃اون درختِ سربلندِ پُرغرور، که سرش داره به خورشید میرسه منم منم، اون درختِ تن سپرده به تبر که واسه پرنده ها دلواپسه منم منم، من صدای سبزِ خاکِ سُربی ام، صدایی که خنجرش رو به خداست، صدایی که توی بُهتِ شبِ دشت، نعره ای نیست ولی اوجِ یک صداست🌳🍃🍃سنگ است که میزند به سینه هرکس فقط برای خود😔 بیزارم از این خلقِ دورنگ و از ناکسان و هرکسی😒
2706