2737
2734
عنوان

پدرم جلو مرد غریبه به من فحش رکیک و جنسی میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 751 بازدید | 37 پست
هیچی نمیگم فقط میرم اتاق. میترسیدم بیشتر به من جلو بقیه فحش کنه

منم همینکارا رو میکردم بدتر میشد . اونا متوجه حرمت نگه داشتن تو نمیشن فقط ازت ضعف و بی اعتماد بنفسی دریافت میکنن و در نظرشون بی عرضه میای و لایق احترام نیستی . از موضع قدرت جواب بده و برخورد کن . توی ناخودآگاه اونا اینجوری جا افتاده .

نکه بری بی احترامی کنی ، ولی قاطعانه جواب بده و از حقت دفاع کن

ببین خوب فکرکن کاری نکردی پدرت عصبانی بشه یاکاری نکردی به گوشش رسیده باشه عزیزم

نمیدونم. به جز اینکه نمراتم ضعیف شده چیز دیگری به ذهنم نمیاد. ولی آخر کدوم مردی جلو بقیه مردها با دخترش اینطور حرف میزنه؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
نمیدونم. به جز اینکه نمراتم ضعیف شده چیز دیگری به ذهنم نمیاد. ولی آخر کدوم مردی جلو بقیه مردها با دخ ...

میدونم عزیزم غرورت جریحه دارشده سعی کن ذهنت درگیرش نکنی تو دست پاشم نباش یه مدت شاید درست شد برات دعامیکنم عزیزم

میدونم گفتی پدر واقعیته ولی ....

با مادرت خیلی جدی صحبت کن و بگو راستش رو بگو واقعا بابا پدر واقعیمه ....پس چرا با من مثل دشمنش برخورد میکنه و از من متنفره...چرا بین من و بقیه فرق میذاره و...

2738
چی بی غیرت شدن مردا

خودش کلا مرد مذهبی هست و بر پوششم خیلی تاکید داره. "نه اینکه قصد توهین به انسان مذهبی یا غیر مذهبی  رو داشته باشم ولی صرفا قصد دارم تیپ شخصیتیش رو شرح کنم" ولی بازم بگم که با خواهرام اصلا اینطور نیست. اتفاقا خواهرم که با لباس خیلی شیک و آرایش البته تیپی که در جامعه ایران محترم هست  بیرون رفته بود به شوخی بهش گفت "الان که اینقدر خوشکلی چطور تو رو از نگاه جوونا حفظ کنم." 

خیلی کمتر میاد به نوشتارت و. ..

مدرسه غير فارسی زبان درس خوندم تا فارغ التحصیلی برای همین فارسی ضعیف شده. به خاطر قصد تحصیل در خارج اینقدر که رو زبان انگلیسی تمرکز کردم فارسیم الان صعیف شده. تو ذهنم به زبان انگلیسی فکر میکنم

2706