2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

من ليسانس اون راهنمايي

من بيكار اون ماهي ٤ تا خانواده رو خرج ميده 

كلي ويلا و ملك و زمين ....

دوس پسرمه البته 😐

هميشه ميگه مدرك مهم نيست مهم درإمده

زمستان رفت اما من بهاراني نميبينم،بر اين تكرار در تكرار پاياني نميبينم، به اميد روزهاي خوب براي همگي ...

تو چي استارتر؟

ني ني سايت رو دوست دارم همتونو دوست دارم  از تنهايي در امدم دوست پيدا كردم  جايي برا درد دل پيدا كردم از تاپيك هاي مفيدتون كليييييييييي چيز ياد گرفتم تاپيك من خودم را دوست دارم   صميمت ممنوع افروديت بودن مديريت مالي  عشق هاي منيد 😘😘😘😘😘😘😘 با من هم دعوا شده اينجا تهمت هم زدن براي من ولي اينجا حسنش بيشتر از ضررشه تو تاپيك خيانت يا مادر شوهر هم يا نميرم يا اگه برم دقت ميكنم ب راهكار هايي كه تو كامنتا ميدن و ميشه تجربه و درس برام.
2714

خودم دکترم شوهرمم‌دکتر ولی رشته هامون کاملا متفاوته من ادبیاتم اون مهندسی نفت راستش اوایل ترجیج میدادم یکی حتما هم رشته خودم باشه که به روحیاتم نزدیک باشه ولی خب همیشه یه تفاوت هایی هست دیگه هیچوقت همه چیز کامل نیست

قلندران حقیقت به نیم جو نخرند قبای اطلس آن کس که از هنر عاریست
تو چي استارتر؟

من همیشه دوسداشتم هییت علمی بود یا حداقل ارشدو داشت الان دیپلمه 

با اینکه اخلاق عالی داره اما تحصیلاتش همیشه یاد اونچه که میخواستم میافتم دلم پر میشه اشکم جاری 

از اینکه همکلاسیای تنبلم که اصلا هیچی بارشون نبود با افراد تحصیلکرده ازدواج کردن و من که همیشه شاگرد اول و خیلی درسخون با یه دیپلم افسردگی میگیرم

من همیشه دوسداشتم هییت علمی بود یا حداقل ارشدو داشت الان دیپلمه  با اینکه اخلاق عالی داره اما ...

به نظرم مهم همینه اخلاق عالی صدتا تحصیلکرده دکتر مهندس بیا بت نشون بدم دریغ از یه سرسوزن اخلاق

قلندران حقیقت به نیم جو نخرند قبای اطلس آن کس که از هنر عاریست

من شاگرد اول کلاس بودم با هوش سرشار کسی جرات نداشت جلوی من اشتباه محاسباتی داشته باشه فوری ایراد میگرفتم .و همیشه آرزوم بود شوهرم هم مثل من باشه و حداقل ارشد باشه .

ولی شوهرم یکی بود که اول دبیرستان ترک تحصیل کرده بود .

توی یک ضرب ساده هم گیر میکرد و من حرص میخوردم .

الان لیسانس گرفته و مدیر مالیه😁😁

سکوت میکنم که این سکوت منطقی تره.......  
من همیشه دوسداشتم هییت علمی بود یا حداقل ارشدو داشت الان دیپلمه  با اینکه اخلاق عالی داره اما ...

گلم منم لیسانسم شوهرم دیپلم ولی خدا رو شکر تو کارش موفق و درامدش خوبه 

تازه من معلم رسمی هم هستم میخوام ارشدم بخونم و شوهرم میگه باید بخونی چون پیشرفتت تو اونه 

دخترنازم تو تمام زندگی مایی نیومده شدی دنیای من😍❤😍😘😘😘
2706