2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم نمیتونی به بعضی هابگی چرااشتباه میکنی ونکن ولی میتونی یه کاربکنی که غلط کنه دوباره اشتباه کنه. اونم اینه که.. مثل من بری حلودختره روبگیرید بترسونش که اگه یه دفه دیگه دوروبرش هرم پیدات بشه جرت میدم جلوفک وفامیل وشکایت میکنم ازت هرزه. اونوقت هم دختره سرجاش میشینه هم شوهرت دیگه میترسه توابروریزی رابندازی خیانت نمیکنه

2728

با سلام و عرض ادب هفته خوبی داشته باشید. یه نکته که میخواستم راجع به این موضوع بگم اینه که شما احساس می کنید بهتون خیانت شده والان به لحاظ روحی در وضعیت مناسبی نیستید چند نکته که باید بگم اینه که اولا شما می تتونید ازاین وضعیت به نفع خودتون به عنوان یه اهرم فشار استفاده کنید که نباید اونو بی خود خراب کنی، دوم اینکه این وضع و استرس به بچه انتقال داده خواهد شد و در بزرگسالی کودک شما با مشکل مواجه می شود لذا بجای اینکه به حرف دوستان (از جمله اینجانب و خانم های و اقایانی که از روی احساسات دارن نظر میدن) گوش بدی ببینی دقیقا چی می خوای از حرفای شما این احساس رو دارم که فقط قصد داری یه خورده درددل کنی و خودت رو اروم کنی. رفتن در خونه اون خانم باعث میشه شوهرت چیزی برای از دست دادن نداشته باشه عابروش که رفته عابروی اون خانم هم هم چنین اگه زندگیتون هم ادامه پیدا کنه توی فامیل همیشه این یه کار باعث شرمندگی خود شما و حتی اون نوزاد هنوز به دنیا نیومده میشه. من به هیچ وجه منکر این امر نمی شم که شما حق دارید برید در خونه اون خانم یا هر کار دیگه ای ولی با از بین رفتن محدودیت ها و صحبت راجع به حتی طلاق این وجه برای شوهر شما هم عادی میشه و ذهنیت اون هم اماده میشه که ممکن در اینده ایشون بدون ترس و واهمه حتی به طلاق فکر کنه پس با یه مشاور خوب صحبت کنید تا راه حل مناسب را فارغ از احساسات به شما بگه 

اره اینجوری فایده نداره باید حسابی بترسونمش

آره. برو اینجوری زندگیتوحفظ کن. مثل زنای ترسو وملتمس جلوشوهرت نباش که اون اینکارونکنه. خودت برو جنمتونشون بده دختره رو یه گوشه تنها گیربیار بترسونش. جلوجمع اگر مطمئن نیستی فحش ندی که شکایت نکنه ازت ضایع شی. فقط غیرمنتظره سوپرایز کن این هرزه هارو. 

با سلام و عرض ادب هفته خوبی داشته باشید. یه نکته که میخواستم راجع به این موضوع بگم اینه که شما احساس ...

عزیزم مشاورمیگه فراموش کن وزندگی کن وقول شوهرتوبپذیر اما بقیه یادش نمیده. اونم نمیخواد شوهرشو پرو کنهوهمش توسرشوهرش بزنه بااینکارمیخواد به شوهرش نشون بده که زندگیشو دوست داره وهیچ ماده شیری اجازه راه یافتن به قلمروشونخواهد دادکه همه شیرفهم بشن. بعدم طوری رفتارکنی که فقط دختره باشه نه جلوجمع تنها با اون بدون حرکت فیزیکی. با وتا ریچارد که فردام رکی نداشته باشه دختره بترسه ازش. بعدم دختره دیگه دوروبرش شوهرش نمیره وشوهرش برمیگرده به زندگی وبه شوهر‌ میگه من قلمرومواینجوری حفظ میکنم. مرداازاینجور زنها بیشترخوششون میاد وحواسشونم جمع میشه

با سلام و عرض ادب هفته خوبی داشته باشید. یه نکته که میخواستم راجع به این موضوع بگم اینه که شما احساس ...

مامانمم دقیقا همینو میگه میگه سمت دختره نرو و شوهر خودتو درست کن ولی درست بشو نیست اخه بار سوم

اره اینجوری فایده نداره باید حسابی بترسونمش

ببینید این ویژگی در همسرتون خصلته یا مورد خاص

اگر شخصی که همسرتان با او به شما خیانت کرده همیشه فرد خاصی بوده است ممکن است مشکل همان فرد باشد.

بنابراین بهتر است سعی کنید پای او را از زندگی تان ببرید.

اما اگر خیانت را با اشخاص مختلف مرتکب می شود ظاهرا در او نوعی عادت و خصلت شده است و به سختی می توان درستش کرد

ببینید این ویژگی در همسرتون خصلته یا مورد خاص اگر شخصی که همسرتان با او به شما خیانت کرده همیشه فرد ...

دو دفعست ک با ی خانوم داره خیانت میکنه نمیدونم از کی باهاشه

دو دفعست ک با ی خانوم داره خیانت میکنه نمیدونم از کی باهاشه

مساله همینه همش داره با همین خانم خیانت می کنه

شاید این خانم شوهرتونو اغفال کرده یا به نوعی اونو کشونده طرف خودش و اگه این خانم پاش بریده بشه و بره گورشو گم کنه شوهر شما دیگه مال خودتون بشه

مساله همینه همش داره با همین خانم خیانت می کنه شاید این خانم شوهرتونو اغفال کرده یا به نوعی اونو کش ...

البته اینم احتماله ولی همین که همش عاملش این بوده شاید دامیه که این خانم پهن کرده

مردها اگر زن ها پاپیش بذارن و رابطه رو شروع کنند اسیب پذیرترن چون شاید هی وسوسه شون کنند ولی اگه کسی مزاحم نشه، ممکنه بشینند زندگیشونو بکنند

شما شوهرتونو از دست اون زن بیرون بکشید و اون زنو از زندگیتون بندازید بیرون اگر باز رفت سراغ کس دیگه ای یعنی دیگه فایده ای نداره اگرم نه که شوهرتونو پس گرفتید

تنها چیزی که میدونم و در اطرافیان دیدم اینه که هر چی پاچه پاره باشی مردا بیشتر میشینن جاشون ولی سکوت کنی تکرار اشتباهاتشون بیشتره 

برو و با پدر شوهرت در میون بزار اون یه مرده درکت میکنه و قطعا پسرشم میترمکونه سر جاش 

و حتما همسرتو ترک کن و به هیچ عنوان نه جواب پیام بده نه نماس وقتی با بزرگتر اومد روط رو بگو و تا امضا نکرده برنگرد میختو سفت بکوب 

وگرنه خودتو بخطر یه مرد نه کوچیک کن نه داغون هیچ مردی ارزش فداکاری نداره 

تنها چیزی که میدونم و در اطرافیان دیدم اینه که هر چی پاچه پاره باشی مردا بیشتر میشینن جاشون ولی سکوت ...

دارم از شکم درد میمیرم افتادم ی گوشه خونه حتی نمیتونم تکون بخورم ای خدا چقد بدبختم من

2706