2410
2553
عنوان

درمان اگزما

347 بازدید | 20 پست

سلام دوستان. من بخاطر کرونا ازبس دستمو شستم اگزما زده بااینکه یسره مرطوب کننده میزنم اما به شدت پوستم ملتهب و قرمز شده. میخواستم بدونم اگر روش چسپ زخم بزنم زودتر خوب میشه یا بزارم تو هوای ازاد بمونه؟ منظورم اینه بزارم با هوا تماس داشته باشه یا نه؟ 

منم همینطور شده فقط یه مدت سعی کن زیاد اب بهش نزنی من هر مرطوب کننده ای زدم باز میسوزوند ولی یه پماد گرفتم خوب هرچند یه مدت حتی دستکش ک میپوشیدم هم اذیت میشدم

عضو گروه رز ابی💙وزن فعلی۶۶وزن هدف ۵۸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
بدون نسخه هم میشه خرید پماد رو؟ 

اره برو داروخونه بگو پماد اگزما میده

تو نیستی یه حس معمولی😻♥️آره همیشه همه کِس من بودی💫💋تو واسه من قشنگ ترین حسیو👻🔗باهم ما به جاهای قشنگ تر میرسیم🙃💞
2714
بدون نسخه هم میشه خرید پماد رو؟ 

اره من چند تا گرفتم تا این گرفتم بهتر کرد دستم هرچند دوسه بار اول تا میمالیدم دستم تا پنج دقزقه خیلی میسوزوند بعد دیگه خوب میشد 

عضو گروه رز ابی💙وزن فعلی۶۶وزن هدف ۵۸
از آلواورا استفاده کن

خخخ من داروخونه بازکردم بخاطر پوستم. از ال ورا بگیر تا روغن زیتون. روغن بادام. روغن بنفشه. وازلین. اما خب اینا همشون تازمانی خوبن ک من دستمو نشورم. ولی مگه میشه نشست؟ بالاخره دسشویی ک باید برم! 

خخخ من داروخونه بازکردم بخاطر پوستم. از ال ورا بگیر تا روغن زیتون. روغن بادام. روغن بنفشه. وازلین. ا ...

دستتو چرب کن دستکش بپوش تا صبح بزار بمونه چند روز اینکارو کنی خیلی بهتر میشی.از داروخانه هم میتونی سوال کنی چه چیزی خوبه بهت بدن.

خخخ من داروخونه بازکردم بخاطر پوستم. از ال ورا بگیر تا روغن زیتون. روغن بادام. روغن بنفشه. وازلین. ا ...

باهر مواد شوینده ای نباید بشوری اگزما رو بدتر می‌کنه

صابون مخصوص داره بنظرم که خشکی پوست رو بگیره و خارش رو کمترکنه

کلام آخر....اللهم عجل لولیک الفرج
دستتو چرب کن دستکش بپوش تا صبح بزار بمونه چند روز اینکارو کنی خیلی بهتر میشی.از داروخانه هم میتونی س ...

دقیقا سوال منم همین بود اینکه بزارم باهواتماس داشته باشه بهتره یابپوشونمش. مرسی

2706