2726
بچه هات چند وقتشونه‌

دوقلوهام ۱۷ماهشونه.....یه دختر۶ساله دارم که هرکاری بگم نکن شوهرم میگع بکن

تـوقع فـهـم و شـعـورازبـعـضـیا مــثــل اینـــه کـــه پــرتغال بـــرداری دعــاکــنــی تـــوش مــوز باشــه...  همینقدر غیر ممکن ...
اگه خیلی زجرمیکشی جداشو  اگه فکرمیکنی موندنت تورابطه بیشترازجدایی به بچه هات آسیب میزنه جداشو& ...

هرروز وشبم شده گریه....حسه کسی رودارم که دارن خفش میکنن

تـوقع فـهـم و شـعـورازبـعـضـیا مــثــل اینـــه کـــه پــرتغال بـــرداری دعــاکــنــی تـــوش مــوز باشــه...  همینقدر غیر ممکن ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوقلوهام ۱۷ماهشونه.....یه دختر۶ساله دارم که هرکاری بگم نکن شوهرم میگع بکن

سعی کنین سازش کنین‌ به خاطر زندگی سه تا بچه، واقعا گناه دارن اگه یکی بود ،باز می گفتیم، یه نفر از پس نگه داشتنش بر میاد ،ولی الان سه تا هستن ،شوخی نیست ،پدر مادر با هم ا  پس مشکلات شون بر نمیان 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
2728
میشه بگی چرا میخای جدا شی

من نمیخوام سره هرچیزی میگه پاشوبرو خونه ی ننت

چرا خوب شاید جواب میدی

خالش صاحبخونمه هر روز نوش میاد خونمون خیلی اذیت میشم میگم ۵سالشه بچه هامواذیت میکنه میگم بریم جایه دیگه میگه بروخونه ی بابات

ب من میگه ابجیت نیاد خونمون باهاش حرف نزن.....خبرش بهم رسیده خودش پیام داده بهش بیا فلان جاواست کارپ ...

خوب نیاد به خاطر ابجیت که ننیخای قید زندگیتو بزنی،فهمیدم یه کم گیر میده ولی هیچی نگو ،رگ خوابشو پیدا کن با دعوا بیشتر لج میکنه،مثلا یه مدت بهش بگو چشم خودش به خدا ادم میشه،لجبازی مرد به دلیل سرکشی زن هست،سخته میدونم ولی به خاطر بچه هات

استارعزیز من ی سوال خارج از بحث دارم میتونم بپرسم؟

بله بفرما

خوب نیاد به خاطر ابجیت که ننیخای قید زندگیتو بزنی،فهمیدم یه کم گیر میده ولی هیچی نگو ،رگ خوابشو پیدا ...

برم بیرون میگع خوبه دیگه سرخودشدی....نمیرم میگه بچه هامو توخونه زندونی کردی.....میشینم میگه ب کارات برس کار میکنم میگه منومیبینی مثلا داری کارمیکنی

2706