1735
1714

اخه من بدونه بچه هام میمیرم.....

تـوقع فـهـم و شـعـورازبـعـضـیا مــثــل اینـــه کـــه پــرتغال بـــرداری دعــاکــنــی تـــوش مــوز باشــه...  همینقدر غیر ممکن ...

خانوم های هنرمند تو خونه اگه دنبال یه فروشگاه جذاب صنایع دستی 

هستین  و همچنین فرصتهای شغلی حتما این مطلب بخونید

1718

چرا باهم نمیسازید؟!

سعی کنید روابطتون رو بهتر کنید و هردوتون تلاش کنید راحتتر از طلاقه

امضامو اگر دوست داشتید بازم بروزش میکنم😍.                 🌺🍃🍃روزی کریستف مهمان یکی از دوستانش بود. در آن مهمانی شخصی که می‌خواست کار کریستف کلمب را بی‌ارزش کند، گفت: اگر شما قاره‌ی آمریکا را کشف نمی‌کردید، مطمئناً شخص دیگری این کار را انجام می‌داد. کریستف که غرورش جریحه‌دار شده بود، برای جواب دادن عجله نکرد.بعد از چند لحظه تخم‌مرغی را روی میزگذاشت و از مهمانان خواست کاری کنند که تخم‌مرغ روی میز بایستد. همه تلاش کردند اما نتوانستند. سپس کریستف به ته تخم مرغ چند ضربه زد و ترک کوچکی در آن قسمت ایجاد کرد و تخم مرغ روی میز به حالت ایستاده ماند. کریستف رو به حاضران گفت: همه می‌توانستند این کار را بکنند اما هیچ کس به آن فکر نکرد.🍃🌺🍃
برو مشاوره خانواده عزیزم

من رفتم ولی شوهرم نیومد

تـوقع فـهـم و شـعـورازبـعـضـیا مــثــل اینـــه کـــه پــرتغال بـــرداری دعــاکــنــی تـــوش مــوز باشــه...  همینقدر غیر ممکن ...
1760

ببخشید پسرم توخواب ترسید داشت گریه میکرد نتونستم جواب بدم

1759
بچه هات چند وقتشونه‌

دوقلوهام ۱۷ماهشونه.....یه دختر۶ساله دارم که هرکاری بگم نکن شوهرم میگع بکن

اگه خیلی زجرمیکشی جداشو  اگه فکرمیکنی موندنت تورابطه بیشترازجدایی به بچه هات آسیب میزنه جداشو& ...

هرروز وشبم شده گریه....حسه کسی رودارم که دارن خفش میکنن

دوقلوهام ۱۷ماهشونه.....یه دختر۶ساله دارم که هرکاری بگم نکن شوهرم میگع بکن

سعی کنین سازش کنین‌ به خاطر زندگی سه تا بچه، واقعا گناه دارن اگه یکی بود ،باز می گفتیم، یه نفر از پس نگه داشتنش بر میاد ،ولی الان سه تا هستن ،شوخی نیست ،پدر مادر با هم ا  پس مشکلات شون بر نمیان 

1651