1735
1714

گفتم دهنتون ببندین و دخالت نکنید توزندگیم به شما ربط نداره... رفت و امدمم با اونایی دخالت میکردن صفر کردم

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 

خانوم ها ی هنرمند و خانه دار یه فروشگاه معتبر صنایع دستی هست 

که کارگاه های تولید صنایع دستی که نیاز به استخدام هنرمندان و افرادی دارند که بتوانند درتولید محصولات به آنها کمک کنند 

و یا به دنبال استعداد خاصی برای توسعه محصولات خود هستند 

می توانند در حساب خود در این سایت درخواست خود را ثبت کنند.

1718

هیچی لالم همیشه فقط حرف میخورم

💛گروه زرد💛وزن شروع۹۳💛وزن فعلی۸۷💛وزن هدف ۶۹💛هدف اول۹۵✔💛هدف دوم ۸۷💛هدف سوم ۸۰💛هدف چهارم۷۵💛هدف پنجم ۶۹💛یا خدا چقد هدف دارم 😂😁کمکم کن خدا جونم💛تاپیک الهه جونم.به خاطر سلامتیم حتتتتما خوش اندام میشم من میتونم💪💪💪💛قدمم بگم مشغول الذمه نشم ۱۷۸😂
تاحالا که چیزی نگفتن که بخان جواب بشنون. البته اگه چيزي هم بگن من اهل جر وبحث نیستم

چ خوب .من احمق یهو یه چی پروندم همیشه شدم ادم بد بین عروسا .ساده م خیلی . چون جوابم بدم پشیمون میشم 

یک صلوات برای شفای همه مریضا و بیماری خودم  میفرستی 🙏🙏🙏❤
1760
چجوری میشه ینی؟

چون خیلی شیطونم همیشه و میگمو میخندم و حرف میزنم زمانی که ناراحتم سکوت میکنم و به چشمای اون آدمی که ناراحتم کرده به هیچ عنوان مستقیم نگاه نمیکنم.ممکنه گریمم بگیره .

محال است بارانی ازمحبت به کسی بدهی و دستانت خیس نشود...🌹😍
1759
همین دیکه من نمیتونم عصبانیتمو کنترل کنم حرفمو میزنم و بدتر گند میزنم

ولی من دیگه حوصله ادما رو ندارم که بخوام باهاشون دهن به دهن بشم.باسکوت و لبخندم هم خیلیا فک میکنند زیرابی میرم..شوهرم همیشه حرص میخوره چون ۱۸۰ درجه با من فرق میکنه اون خیلی رک و حاضر جوابه

یادم نمیاد چون زیاد دعوا داشتیم ولی ی بار خیلی دلم خنک شد تا الانم هروقت فک میکنم بش حالم خوب میشه😁

من تو عقد هروقت با شوهرم ی قهر کوچیکم میکردم مامانش تو روم میگفت پسرررررممموووو حررررصصصص نده بچمو پیرکردی(میدونست پسرش مقصره حالا)منم الان ک دوسال ونیم از ازدواجم میگذره و کلی شوهرمو حرص میده ی بار تو روش گفتم خانوم شووووهرررموووو حرص نده😄شوهرموپیرکردی😅ی حالی داد داشت از حرص میترکید بعدش شوهرم گفت خیلی ب جا بود🤣