2737
2734
عنوان

وااااای رومینا

| مشاهده متن کامل بحث + 550 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🤦🏻‍♀️کلافه شدم از بس تاپیک رومینا دیدم😑خب خدا رحمتش کنه دیگه چرا ما رو کلافه میکنین😐😑خدا هم از تو چشای پدره در میاره خدا بهتر میدونه چکار کنه حکمتش تو اینه که اعدام نشه دنیا براش زهر میشه اخرتم همینطور جالبیش اینه قبول نمیکنن هیچیو حالا هی غر میزنن چرا اعدامش نمیکنن😐🤦🏻‍♀️

🌸اللهم عجل لولیک الفرج🌸 زیاد به خوشبختی دیگران تو دنیای مجازی غبطه نخورین😉عاشق خودت باش تا بقیه هم دوست داشته باشن:))
2731
🤦🏻‍♀️کلافه شدم از بس تاپیک رومینا دیدم😑خب خدا رحمتش کنه دیگه چرا ما رو کلافه میکنین😐😑خدا هم از ...

اگه اعدامش نکن بیشتر زجر می کشه     حال پدرش  از حال همه بدترع کسی که دست پرورده خودشو کشت به خاطر نداشتن کنترل

2738
میگ بنده های خدا چ معمولی چ میامبر یکن رد داده

البته اين كلام قرانه كه ميگه بگو اي بيامبر من بشري مانند شما هستم فقط به من وحي ميشود 

اين دقيقترش

بگو: «من فقط بشری هستم مثل شما؛ (امتیازم این است که) به من وحی می‌شود که تنها معبودتان معبود یگانه است؛ پس هر که به لقای پروردگارش امید دارد، باید کاری شایسته انجام دهد، و هیچ کس را در عبادت پروردگارش شریک نکند!

اگه اعدامش نکن بیشتر زجر می کشه     حال پدرش  از حال همه بدترع کسی که دست پرورده خودش ...

دقیقا

خدا یه چیزی میدونه که حکم کرده 

حالا همه علامه دهر شدن از خدا ایراد میگیرن😐

🌸اللهم عجل لولیک الفرج🌸 زیاد به خوشبختی دیگران تو دنیای مجازی غبطه نخورین😉عاشق خودت باش تا بقیه هم دوست داشته باشن:))
دقیقا خدا یه چیزی میدونه که حکم کرده  حالا همه علامه دهر شدن از خدا ایراد میگیرن😐

جواب سوالاشون راحت می تونن بگیرن این سوالا قبلا ایجاد شده وقبلنم پاسخشو دادن اینکه ما نمی ریم دنبالش بحث جداست     

البته اين كلام قرانه كه ميگه بگو اي بيامبر من بشري مانند شما هستم فقط به من وحي ميشود 

وای وای وای باشه شماهم رده پیامبرایین تازه معصومترم هستین استغفرالله .معنی اون اینه ازنظرخلقته ن ازنظر ذات کاش ۲۵ درصد نزدیک بودن ب خدارواخلاص رو داشتیم مث اونا

وای وای وای باشه شماهم رده پیامبرایین تازه معصومترم هستین استغفرالله .معنی اون اینه ازنظرخلقته ن ازن ...

حال نداشتم توضیح بدم مرسی که گفتی وزحمتموکم کردی👍

❤💖💛💚
2706