2703
2553
عنوان

وااااای رومینا

550 بازدید | 41 پست

هیچی باباهیچی 

میخواستم فقط رواعصابتون رژه برم😐😂 دیدم چن دقیقه س تاپیک رومینازده نشده گفت من بزنم 

راستی چه خبر ازسهام عدالتتون؟😈😁

ناموسااین چندروزه سابیده شدیم اونقدرتاپیک رومینا وسهام عدالت زدن😑

بسه دیگه تروخدا . 

تازه الان یکی تاپیک زده خداکجاست ؟ چراموقعی که پدررومینامیخواسته سرشوبزنه چاقو به اذن خدا  خراب نشده

دوست عزیز بایدبه عرضت برسونم که رومیناوپدرش حضرت ابراهیم واسماعیل نبودن دوتاادم معمولی بودن واینکه قطعا خدا صلاح بندگانشوبهترمیدونه 

بکشیدبیرون باو

❤💖💛💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
بنظرم که کارت خیلی زشته تره از اونایی که تاپیک تکراری  میزنن دقت کنی تاپیک خودتم در راستای همون ...

چرا کارش زشته؟

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

الان میام با داس بهت حالی میکنم😁

مادربزرگ مادرم زن قشنگی نبود اما مردم میگفتن مهره مار داره بعضیام میگفتن ساحره س. همه عاشقش میشدن. مرد و زن. مرید زیاد داشت، خیلی زیاد. هر جا مینشست همه جذبش میشدن. زیاد میدونست. عجیب بود. شوهرش انقدر عاشقش بود‌ که کور شده بود. چشمش فقط “خانوم” رو میدید. زندگی رو به پاش ریخت، جوونیشو ،عشقشو،مالشو. براش دیوان شعری هم گفت. تا “خانوم” غذا نمیخورد او‌ لب به غذا نمیزد تا “خانوم” تایید نمیکرد او هیچ کاری نمیکرد.” خانوم” که مرد دو روز و ده ساعت بعد او‌هم از غصه دنیا رو ترک کرد.............................من دنیا امدم. روزی روی پای پدرم نشسته بودم شیرین زبونی میکردم، پنج سالم بود. “خانوم”طولانی نگاهم کرده بود و به مادرم گفته بود: ساویس مهره مار داره...❄️💎                                      🤍من یک عدد غواصم🏊🏻‍♀️ دنیای زیر آب خیلی قشنگتر از دنیای روی آبه..🖤 🧜🏻‍♀️🐬🐋      امضام زندگیه خودمه.       
بنظرم که کارت خیلی زشته تره از اونایی که تاپیک تکراری  میزنن دقت کنی تاپیک خودتم در راستای همون ...

نه من فقط خواستم بگم این بحثو تموم کنن والاهروقت اومدم سایت همش رومینا بود چه بساکه غیبت مرده هم میکنن تازه جدیدادارن خداهم مواخذه میکنن!!!

❤💖💛💚
نه من فقط خواستم بگم این بحثو تموم کنن والاهروقت اومدم سایت همش رومینا بود چه بساکه غیبت مرده هم میک ...

چاقو کارش بریدنه دیگه ما هم داریم توی دنیای واقعی زندگی می کنیم الان من چاقو بیارم رگمو بزنم  رگم زده نمی سه؟

2706