1735
1765
عنوان

وااااای رومینا

534 بازدید | 41 پست

هیچی باباهیچی 

میخواستم فقط رواعصابتون رژه برم😐😂 دیدم چن دقیقه س تاپیک رومینازده نشده گفت من بزنم 

راستی چه خبر ازسهام عدالتتون؟😈😁

ناموسااین چندروزه سابیده شدیم اونقدرتاپیک رومینا وسهام عدالت زدن😑

بسه دیگه تروخدا . 

تازه الان یکی تاپیک زده خداکجاست ؟ چراموقعی که پدررومینامیخواسته سرشوبزنه چاقو به اذن خدا  خراب نشده

دوست عزیز بایدبه عرضت برسونم که رومیناوپدرش حضرت ابراهیم واسماعیل نبودن دوتاادم معمولی بودن واینکه قطعا خدا صلاح بندگانشوبهترمیدونه 

بکشیدبیرون باو

❤💖💛💚

رومینا هم شده خاشفچی😂

💛گروه زرد💛وزن شروع۹۳💛وزن فعلی۸۷💛وزن هدف ۶۹💛هدف اول۹۵✔💛هدف دوم ۸۷💛هدف سوم ۸۰💛هدف چهارم۷۵💛هدف پنجم ۶۹💛یا خدا چقد هدف دارم 😂😁کمکم کن خدا جونم💛تاپیک الهه جونم.به خاطر سلامتیم حتتتتما خوش اندام میشم من میتونم💪💪💪💛قدمم بگم مشغول الذمه نشم ۱۷۸😂

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

وای دقیقا😑

دختری که💓عاشق ریاضیه و الفباش اعدادن🤓یکی از بهترین لحظه های زندگیش ، وقتیه که جواب یه مسئله سخت رو که گاهی دو ساعت و گاهی دو روز طول میکشه رو پیدا کنه😁عاشق انبه و انگور قرمز و دلمه‌ست🥭🍇بزرگترین لذت‌هاش اینه که اینقدر دوره خودش بچرخه که سرش گیج بره و بعدش دراز بکشه رو زمین و چشاشو ببنده 👩🏽 و یا وقتی داره تنهایی قدم میزنه ، تصور کنه یه جای دیگست ، که اونجا میتونه جنگل پریان باشه🧚‍♀️🧝‍♀️یا قبرستون زامبیا🧟‍♀️خوره فیلم های ترسناک👻 ، فانتزی🧚‍♀️🧞‍♀🧞‍♂️🧜‍♀️ و جناییه🕵️‍♀️ دیوونه انیمه های میازاکی و انیمیشن های دیزنی و پیکساره مخصوصا پونیو و دیو و دلبر🥀سازه مورد علاقش گیتار کلاسیکه و آهنگای مورد علاقش هر ماه تغییر میکنه😂عاشق زمستونو برفه❄ و بیزار از تابستون و گرماش☀️بزرگترین آرزوش اینه که یه روزی یه جغد سفید براش از هاگوارتز دعوت‌نامه بیاره(آرزو بر جوانان عیب نیست😁) ترکیب رنگی مورد علاقش صورتی طلایی و فیروزه ای نقره ایه🥰😇و در آخر.....عااااااااشق هممممممممه موجودات جهانه😍😍😍
1718
بنظرم که کارت خیلی زشته تره از اونایی که تاپیک تکراری  میزنن دقت کنی تاپیک خودتم در راستای همون ...

چرا کارش زشته؟

دختری که💓عاشق ریاضیه و الفباش اعدادن🤓یکی از بهترین لحظه های زندگیش ، وقتیه که جواب یه مسئله سخت رو که گاهی دو ساعت و گاهی دو روز طول میکشه رو پیدا کنه😁عاشق انبه و انگور قرمز و دلمه‌ست🥭🍇بزرگترین لذت‌هاش اینه که اینقدر دوره خودش بچرخه که سرش گیج بره و بعدش دراز بکشه رو زمین و چشاشو ببنده 👩🏽 و یا وقتی داره تنهایی قدم میزنه ، تصور کنه یه جای دیگست ، که اونجا میتونه جنگل پریان باشه🧚‍♀️🧝‍♀️یا قبرستون زامبیا🧟‍♀️خوره فیلم های ترسناک👻 ، فانتزی🧚‍♀️🧞‍♀🧞‍♂️🧜‍♀️ و جناییه🕵️‍♀️ دیوونه انیمه های میازاکی و انیمیشن های دیزنی و پیکساره مخصوصا پونیو و دیو و دلبر🥀سازه مورد علاقش گیتار کلاسیکه و آهنگای مورد علاقش هر ماه تغییر میکنه😂عاشق زمستونو برفه❄ و بیزار از تابستون و گرماش☀️بزرگترین آرزوش اینه که یه روزی یه جغد سفید براش از هاگوارتز دعوت‌نامه بیاره(آرزو بر جوانان عیب نیست😁) ترکیب رنگی مورد علاقش صورتی طلایی و فیروزه ای نقره ایه🥰😇و در آخر.....عااااااااشق هممممممممه موجودات جهانه😍😍😍
1760
بنظرم که کارت خیلی زشته تره از اونایی که تاپیک تکراری  میزنن دقت کنی تاپیک خودتم در راستای همون ...

نه من فقط خواستم بگم این بحثو تموم کنن والاهروقت اومدم سایت همش رومینا بود چه بساکه غیبت مرده هم میکنن تازه جدیدادارن خداهم مواخذه میکنن!!!

❤💖💛💚
نه من فقط خواستم بگم این بحثو تموم کنن والاهروقت اومدم سایت همش رومینا بود چه بساکه غیبت مرده هم میک ...

چاقو کارش بریدنه دیگه ما هم داریم توی دنیای واقعی زندگی می کنیم الان من چاقو بیارم رگمو بزنم  رگم زده نمی سه؟

1665

🤦🏻‍♀️کلافه شدم از بس تاپیک رومینا دیدم😑خب خدا رحمتش کنه دیگه چرا ما رو کلافه میکنین😐😑خدا هم از تو چشای پدره در میاره خدا بهتر میدونه چکار کنه حکمتش تو اینه که اعدام نشه دنیا براش زهر میشه اخرتم همینطور جالبیش اینه قبول نمیکنن هیچیو حالا هی غر میزنن چرا اعدامش نمیکنن😐🤦🏻‍♀️

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸اللهم عجل لولیک الفرج🌸دعا کنین فندقم سالم به دنیا بیاد به دعاتون محتاجم🤗 زیاد به خوشبختی دیگران تو دنیای مجازی غبطه نخورین😉عاشق خودت باش تا بقیه هم دوست داشته باشن:))
1651