2703
2553
عنوان

فکر کنم کرونا گرفتم😭😭😭

482 بازدید | 34 پست

واااییی چند روزه گلو درد داشتم الآنم هرچی میخورم تلخه بویایی هم ضعیف شده خدایاااااا😭😭😭😭😭😭😭😭

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

به جای استرس شروع کن دمنوش آویشن و پنیرک و پونه کوهی دمکن بخور و ویتامین سی هم بخور که اگه خدایی نکرده کرونا باشه اذیت نشی غذاهاتم همه چرب نباشه

هر چیز که در جستن آنی ،آنی...😌
نگران نباش کورنا فقط وقتی تب شدید داشته باشی و تنفس سخت باید بری دکتر.والا همش با استراحت و سوپ و دم ...

از تب لرز از خواب بیدار شدم‌

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2714
کورنا که لرز نداره فقط تب داره.نکنه سرما خوردی

نه اوندفعه رفتم دکتر گفت بویایی و چشایی از بین رفت کروناست 

واییی خدا 😭😭😭

َچچرا لرز شدید داره.من گه داشتم

کجا برم تست بدم ؟

نه اوندفعه رفتم دکتر گفت بویایی و چشایی از بین رفت کروناست  واییی خدا 😭😭😭

خوب بازم میگم نگران‌نباش.مادر من با بیماری قلبی و فشار خون کورنا گرفت و خوب شد.داداش و زنداداشم هم‌گرفتن و خوب شدن.

علایمشون.قرمزی چشم.کم اشتهایی.حس بویایی و چشایی نداشتن.سرفه.بی حالی.بدن درد بود.و فقط تو خونه استراحت کردن و مایعات خوردن.سوپ و دمنوش 

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست
2706