2733
2734
عنوان

فکر کنم کرونا گرفتم😭😭😭

482 بازدید | 34 پست

واااییی چند روزه گلو درد داشتم الآنم هرچی میخورم تلخه بویایی هم ضعیف شده خدایاااااا😭😭😭😭😭😭😭😭

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

به جای استرس شروع کن دمنوش آویشن و پنیرک و پونه کوهی دمکن بخور و ویتامین سی هم بخور که اگه خدایی نکرده کرونا باشه اذیت نشی غذاهاتم همه چرب نباشه

هر چیز که در جستن آنی ،آنی...😌
نگران نباش کورنا فقط وقتی تب شدید داشته باشی و تنفس سخت باید بری دکتر.والا همش با استراحت و سوپ و دم ...

از تب لرز از خواب بیدار شدم‌

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2738
کورنا که لرز نداره فقط تب داره.نکنه سرما خوردی

نه اوندفعه رفتم دکتر گفت بویایی و چشایی از بین رفت کروناست 

واییی خدا 😭😭😭

َچچرا لرز شدید داره.من گه داشتم

کجا برم تست بدم ؟

نه اوندفعه رفتم دکتر گفت بویایی و چشایی از بین رفت کروناست  واییی خدا 😭😭😭

خوب بازم میگم نگران‌نباش.مادر من با بیماری قلبی و فشار خون کورنا گرفت و خوب شد.داداش و زنداداشم هم‌گرفتن و خوب شدن.

علایمشون.قرمزی چشم.کم اشتهایی.حس بویایی و چشایی نداشتن.سرفه.بی حالی.بدن درد بود.و فقط تو خونه استراحت کردن و مایعات خوردن.سوپ و دمنوش 

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست
2706