2726

سلام دوستان ... 

راهنمایی میخوام ازتون ... دلم خیلی گرفته... من همه طلاهامو ذره ذره جمع کردم و الان ک میخوام عروسی کنم ممکنه برای خرید خونه مجبور ب فروششون بشم ... 

با اینکه هم همسرم گفته نصف خونه رو ب نامم میزنه ولی باز سخته برام از طلاهام بگذرم 😢 

دلداریم بدین لطفا😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من برا خرید دوچرخه هم طلا میفروشم این که دیگه خووونه است بابا🤣🤣 فدای سرت. به خدا... مگه چقد زنده ایم حرص بزنیم ایا بمونیم ایا نمونیم😊 نظر منه کتک نمیخام

والا.... با این نوناشون🤨به نی نی یار قول دادم اگه عصبانی شدم فقط تودلم فحش بدم؛ دل جونم ولی بلندگو قورت داده انگار🤭😆فازت چیه میگی مخالف نظرمی ریپلای نکن؟!🤔سلطااااان تو نظرت رو بگی، ما حرفمون رو قورت بدیم؟؟😏هرکی میگه طرز پوشش و حرف زدن و کوفت و زهر مار هرکسی به خودش مربوطه خر🐴 است...( دلم میخواد؛ به خودم مربوطه😎)

صد در هزار خونه عزیزم قیمت خونه ها هزاران برابر بیشتر از طلا دارن میشن البته حق داری هنوز مستاجری نکشیدی که بدونی چقدر سخت و طاقت فرساست به نظرم خونه بخر بهترین کارو میکنی موفق باشی جان دلم 

دوس داری برات ایه الکرسی بخونم یه فاتحه خوندی بگو تا برات بخونم 😙 خواهش میکنم امضام تا اخر بخون مهربون باش به راحتی دل نشکن اینجا از هر جای کشور هست هرکسی با طرز تفکر و عقایدی تو رو خدا مواظب باشیم چی داریم به طرف مقابلمون میگیم مواظب دل شکستنا باشیم   دیگه اذیت نکنین بازلغو میشم 😄کاربری سومم😙 اگرم دوس داشتی یه صلوات برام بخون خوندی بگو منم برام ۱۰‌تا میخونم .اللهم صل علی محمد وال محمد.مهربونم مرسی که خوندی.
2706