2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا انقدر کم اهمیته شاید سال های دیگه اپیدمی بزرگی شه مثل کرونا

افرین باید فرهنگ سازی شه اما عزیزم شما اول باید با متخصص عفونی یا زنان مشورت کنید بعد واکسنشو بزنید اما ویروس اچ پی وی از کرونا واگیر تره تایپ های مختلفی داره که کم خطر و پر خطر رو شامل میشه تایپ ۱۶ پر خطره این ویروس فقط از راه تماس جنسی منتقل میشه و کسانی که مبتلا میشن هر ۶ ماه باید تست پاپ اسمیر بدن توی افراد جون با  سیستم ایمنی نرمال ویروس در عرض ۲ سال پاک میشه نوع پر خطر در مواردی میتونه باعث سرطان دهانه رحم شه به همین علت انجام پاپ اسمیر برای تشخیص زود هنگام اهمیت داره چون توی مراحل اولیه قابل درمان قطعی هست 

2728

بله عزیزم متاسفانه الان خیلی همه گیر شده واکثرا به این لیماری مبتلا هستم بیش از ۱۰۰ نوع تایپ داره که نوع ۱۶و۱۸ خطرناک ترینن که علت اصلی کانسر رحم میباشد ونوع ۶و۱۱کم خطرتر وعلت اکثر زگیل تناسلی هستن.

واکسن گارداسیل که الان تو بازار فقط درمقابل چهار نوع ۱۶و۱۸(پرخطر)۶و۱۱(کم خطر)حفاظت میکنه.سه مرحله داره که در ماههای صفر و۲و۶ تزریق میشه.هزینه هر دوره هم تقریبا ۳۲۰ تومن.

اگه وسعتون میرسه حتما تزریق کنید قبل اینکه ازدواج کنید چون متاسفانه ممکنه از دسشویی عمومی یا اپیلاسیون یا لیزر هم مبتلا شین.

یه واکسن واکسن گارداسیل ۹گانه هم هست که علیه ۹تایپ پرخطر بدن محافظت میکنه که متاسفانه در حال حاضر در ایران نیست.

من خودم به اچ پی وی نوع ۶ مبتلا هستم واکسنم مرحله اولش تزریق کردم

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....
بله عزیزم متاسفانه الان خیلی همه گیر شده واکثرا به این لیماری مبتلا هستم بیش از ۱۰۰ نوع تایپ داره که ...

سلام خوبيد 

منم تازه فهميدم نوع ٦دارم 

زندگى برام سياه شده 

چيكار كنم 

پاپ اسميرم التهاب نشون ميداد كه گفتم شايد بخاطر اينكه قارچ داشتم و اچ پى ويم هم زده بود ريسك كم شماره ٦ و اسكوس بود 

ميخوام برم پيش متخصص انكولوژى 

توروخدا راهنماييم كنيد من ٣٢سالمه تازه

بله عزیزم متاسفانه الان خیلی همه گیر شده واکثرا به این لیماری مبتلا هستم بیش از ۱۰۰ نوع تایپ داره که ...

خواهش ميكنم پيامم رو بخونيد و باهام حرف بزنيد خيلى نگران و داغون حتى روم نميشه با كسى راجع بهش حرف بزنم

سلام خوبيد  منم تازه فهميدم نوع ٦دارم  زندگى برام سياه شده  چيكار كنم  پاپ ا ...

عزیزم الان پیامتون دیدم 

چرا اینهمه استرس وترس نوع۶ که خطرناک نیست فقط ۶ماه یبار پاپ اسمیر بده

دکتر آنکولوژی برا چی میخایی بری مگ دور از جون سرطان گرفتی

اینهمه استرس وترس بذار کنار ک خودش آفت جون

شما اگ میتونید واکسن گارداسیل زیر نر پزشکتون تزریق کنید واز دکترتون بخایید براتون مکمل بنویسه تا سبستم ایمنی بدن قوی شه  وویروس دفع کنه من قرص پاورفیت هم بهتون معرفی میکنم خیلی قرص خوبیه حتما اول از پزشکتون بپرسید بعد مصرف کنید

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....

منم مشکوک به اچ پی وی بودم ولی خداااااااروووووووشکرررررررررررر منفی شد جواب تستم 

واکسن و خودتون رفتید داروخانه گرفتید یادکتر براتون تجویز کرد؟

خدایااااا شکرت     
منم مشکوک به اچ پی وی بودم ولی خداااااااروووووووشکرررررررررررر منفی شد جواب تستم  واکسن و خ ...

والا من اوایل کرونا متوجه شدم

به دکترم گفتم گفت تزریق کن یکمیم سخت گیر میاد یعنی من پرسیدم داروخونه ها نداشتن تا اینک یکی از آشناها تو کار دارو بود برام از تهران گیر آورد اینقد کم یاب بود ۳تاشم باهم خریدم تو یخچال نگه داشتم

منم پاور فیت میخورم

عه و۳تی تستتون منفی چرا میخورید؟

راستی قیمتش چنده الان؟

2706