1735
1707

تخفیف 37 درصد ضد آفتاب اسپات بایودرما در جشنواره روز دختر

مجردم دلم خواستتتت۰😕

امضامو اگر دوست داشتید بازم بروزش میکنم😍.                 🌺🍃🍃روزی کریستف مهمان یکی از دوستانش بود. در آن مهمانی شخصی که می‌خواست کار کریستف کلمب را بی‌ارزش کند، گفت: اگر شما قاره‌ی آمریکا را کشف نمی‌کردید، مطمئناً شخص دیگری این کار را انجام می‌داد. کریستف که غرورش جریحه‌دار شده بود، برای جواب دادن عجله نکرد.بعد از چند لحظه تخم‌مرغی را روی میزگذاشت و از مهمانان خواست کاری کنند که تخم‌مرغ روی میز بایستد. همه تلاش کردند اما نتوانستند. سپس کریستف به ته تخم مرغ چند ضربه زد و ترک کوچکی در آن قسمت ایجاد کرد و تخم مرغ روی میز به حالت ایستاده ماند. کریستف رو به حاضران گفت: همه می‌توانستند این کار را بکنند اما هیچ کس به آن فکر نکرد.🍃🌺🍃
1758

خدایا من داشتم میخوندمش بارداریان 

بعد هی باخودم تکرارش میکردم 

هم وزن همدانیان 

بعد یه بارم گفتم حسنیست ینی؟😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

یکی منو از سایت بندازه بیرون خیلی خواب و تباهم مث اینکه

بادیدن اینادلم ضعف رفت😭 دوست دارم پاشم همشونودرست کنم بخورم😋😋

وای 

منم همینطور ولی دوس دارم درس کنه یکی من بخورم😂😂😂😂😂

به هدفم میرسم😍😍😍😍😍😍😍😍😍      وزن شروع:۹۰😢⁦✅ هدف اول:۸۵⁦✔️.        هدف دوم:۸۰✅ هدف سوم:۷۵⁦✔️ هدف چهارم:۷۰✅ هدف پنجم:۶۵⁦✔️ هدف ششم:۶۰✅هدف هفتم:۵۵⁦✔️⁩ هدف اخرررررررررررررر:۵۰😍🤸🏅    من میتونم😍⁦❤️⁩ببخشید اهدافم زیاده🤣
1761

واقعا الان هیچکدومو نمیخوام اگه ظهر بود همشو میخواستما ولی الان نه

💛گروه زرد💛وزن شروع۹۳💛وزن فعلی۸۷💛وزن هدف ۶۹💛هدف اول۹۵✔💛هدف دوم ۸۷💛هدف سوم ۸۰💛هدف چهارم۷۵💛هدف پنجم ۶۹💛یا خدا چقد هدف دارم 😂😁کمکم کن خدا جونم💛تاپیک الهه جونم.به خاطر سلامتیم حتتتتما خوش اندام میشم من میتونم💪💪💪💛قدمم بگم مشغول الذمه نشم ۱۷۸😂
بادیدن اینادلم ضعف رفت😭 دوست دارم پاشم همشونودرست کنم بخورم😋😋

من فعلا هیچکدومو دلم نحواست😒خواب بهترین وعالیترین خوراک مغزه فعلا

😊 به لبخند روی لبم نگاه نکن،دلم💔 غوغاست😔 فقط یه صلوات تا معجزه الهی🙏 ممنونم🍃🌹

چون گشنم نیست چیزی بهت نمیگم

بچه ها خیلیاتون میدونید من مسیحی هستم ولی خواهشا سوالی درباره دینم داشتید درخواست دوستی بدید تو سایت جواب نمیدم چون بحً های دینی ممنوعه و ممکنه تعلیق بشم پس اگه سوال کردید جواب ندادم ناراحت نشید
1759
خدایا من داشتم میخوندمش بارداریان  بعد هی باخودم تکرارش میکردم  هم وزن همدانیان  ب ...

شب بخیر عزیزم😂

💛گروه زرد💛وزن شروع۹۳💛وزن فعلی۸۷💛وزن هدف ۶۹💛هدف اول۹۵✔💛هدف دوم ۸۷💛هدف سوم ۸۰💛هدف چهارم۷۵💛هدف پنجم ۶۹💛یا خدا چقد هدف دارم 😂😁کمکم کن خدا جونم💛تاپیک الهه جونم.به خاطر سلامتیم حتتتتما خوش اندام میشم من میتونم💪💪💪💛قدمم بگم مشغول الذمه نشم ۱۷۸😂
منم مجردودلم خواست مخصوصااولی ودومیو😐😭

کوبیده😭

امضامو اگر دوست داشتید بازم بروزش میکنم😍.                 🌺🍃🍃روزی کریستف مهمان یکی از دوستانش بود. در آن مهمانی شخصی که می‌خواست کار کریستف کلمب را بی‌ارزش کند، گفت: اگر شما قاره‌ی آمریکا را کشف نمی‌کردید، مطمئناً شخص دیگری این کار را انجام می‌داد. کریستف که غرورش جریحه‌دار شده بود، برای جواب دادن عجله نکرد.بعد از چند لحظه تخم‌مرغی را روی میزگذاشت و از مهمانان خواست کاری کنند که تخم‌مرغ روی میز بایستد. همه تلاش کردند اما نتوانستند. سپس کریستف به ته تخم مرغ چند ضربه زد و ترک کوچکی در آن قسمت ایجاد کرد و تخم مرغ روی میز به حالت ایستاده ماند. کریستف رو به حاضران گفت: همه می‌توانستند این کار را بکنند اما هیچ کس به آن فکر نکرد.🍃🌺🍃
1651