عنوان

عفونت در دختر ۱۳ ساله😕

1395 بازدید | 47 پست

خواهرم ۱۳ سالشه پری هم میش این دفعه نمیدونم چن هفته عقب انداخت بعدش همون شب اول میگف دل درد دارم و فلان روز بعدشم میگف لخته خون میاد و اینا😕مامانم میگ عفونته خواهرم ک کلا دکتر نمیاد حالام موندیم چیکار کنیم☹

شما راهکاری چیزی ندرین؟🚶🏻‍♀️😕

تو نیستی یه حس معمولی😻♥️آره همیشه همه کِس من بودی💫💋تو واسه من قشنگ ترین حسیو👻🔗باهم ما به جاهای قشنگ تر میرسیم🙃💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چون دختره دکتر احتمالا معاینش نمیکنه بره دکتر بهتره 

میشه برای برآورده شدن حاجت قلبیم یه صلوات بفرستین؟من همیشه براتون دعا میکنم ک حاجت روا بشین و غم و غصه از دل همه خانوما بره چون خانوما خیلی دلاشون نازکه و تحمل غصه ندارن...الهی هیچوقت غم به دلتون راه پیدا نکنه
2731
مشکلشو من نفهمیدم خوب همه درد دارن   لخته هم گاهی اوقات میاد

نه هیچوقت اینجوری نبوده شبا گریه میکرد از درد دولا دولا راه میرف🤦🏻‍♀️

تو نیستی یه حس معمولی😻♥️آره همیشه همه کِس من بودی💫💋تو واسه من قشنگ ترین حسیو👻🔗باهم ما به جاهای قشنگ تر میرسیم🙃💞
خوب بره  درد داره  دیگه واسه بعضیا    دکتر حتما بهتون می خنده واسه این اومدین

ترشحم هس😐حالا نگین از کجا دیدی خواهرپه میاد بم میگ🤦🏻‍♀️

کی گفته نمیکنه 

من زیاد شنیدم دخترا رو معاینه واژن نمیکنن 

میشه برای برآورده شدن حاجت قلبیم یه صلوات بفرستین؟من همیشه براتون دعا میکنم ک حاجت روا بشین و غم و غصه از دل همه خانوما بره چون خانوما خیلی دلاشون نازکه و تحمل غصه ندارن...الهی هیچوقت غم به دلتون راه پیدا نکنه
جسارتاشرمنده این حرفو میزنم گلم نکنه خدای نکرده زبونم لال رابطه چیزی داشته باکسی ک میترسه نمیاد

نه بابا

کلا خوشش نمیاد نمیدونم چرا

2706