1735
1714

اگه میخوای یه اندام ایده آل داشته باشی 

چارش اینجاست

1718
منم می خوام درس بخونم  تازه شوهرم رو خواب کردم    

چون میخوای درس بخونی الان خوابت میگیره🤣

امضامو اگر دوست داشتید بازم بروزش میکنم😍.                 🌺🍃🍃روزی کریستف مهمان یکی از دوستانش بود. در آن مهمانی شخصی که می‌خواست کار کریستف کلمب را بی‌ارزش کند، گفت: اگر شما قاره‌ی آمریکا را کشف نمی‌کردید، مطمئناً شخص دیگری این کار را انجام می‌داد. کریستف که غرورش جریحه‌دار شده بود، برای جواب دادن عجله نکرد.بعد از چند لحظه تخم‌مرغی را روی میزگذاشت و از مهمانان خواست کاری کنند که تخم‌مرغ روی میز بایستد. همه تلاش کردند اما نتوانستند. سپس کریستف به ته تخم مرغ چند ضربه زد و ترک کوچکی در آن قسمت ایجاد کرد و تخم مرغ روی میز به حالت ایستاده ماند. کریستف رو به حاضران گفت: همه می‌توانستند این کار را بکنند اما هیچ کس به آن فکر نکرد.🍃🌺🍃

منکه همیشه ۶ و ۷ میخوابم ۱۰ و۱۱ بلند میشم اینقدر تو روزم کسل هستم افتضاح نمیدونم هم چیکار کنم دلم برای خواب شب تنگ شده 

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. تجربه م درباره رفلاکس را تاپیک کردم دوستان عزیزم.انشالله که خداوند تمامی بیماران را شفا دهد.
1760
منکه همیشه ۶ و ۷ میخوابم ۱۰ و۱۱ بلند میشم اینقدر تو روزم کسل هستم افتضاح نمیدونم هم چیکار کنم دلم بر ...

نه من ۶،۷ میخوابم ۳،۴ بلند میشم😀کلا تایم زتدگیم ریخته بهم

نون و پنیرو گوجه، پست میزارم به تو چه  
1759
وای من که سرم داشت میترکید یه قهوه خوردم بهتر شد تو این هفته هر روز سردرد داشتم😢🤦‍♀️

منم وقتی نمی خوابم خیلی سردرد دارم 

الانم همین جوریم ولی مجبورم صبح امتحان دارم مدرسه   

نه من ۶،۷ میخوابم ۳،۴ بلند میشم😀کلا تایم زتدگیم ریخته بهم

خوب یه بار بخوابی درست خوبه من هم شب خواب ندارم هم روز کم خوابی دارم

ولی آخر خواب شبو میخوام

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. تجربه م درباره رفلاکس را تاپیک کردم دوستان عزیزم.انشالله که خداوند تمامی بیماران را شفا دهد.

منم دوسه شبه خوابم بهتر شده شب ساعت یک میخوابم صبحم این موقع ها شوهرم میره بیدار میشم صبحونه میخورم...یه دوساعتم‌چرت بعداز نهار...😊

❤❤میشه یه صلوات واسه باردار شدنم بفرستی اگه فرستادی بهم بگو منم بفرستم❤❤

انقد دلم میخاد مثه آدم ساعت ده دقیقه به دوازده بخابم فردا ساعت ۹ صبح بیدار شم 😑😑😑

ولی جز آرزوهامه 😅😅

فَرَجاً عَاجِلًا قَرِيباً                                                                              بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرِين
1651