2726
عنوان

اگه خانواده شوهرتون همش بگن بچت ریزه و بگن بزرگ نشده چی میگین

| مشاهده متن کامل بحث + 778 بازدید | 35 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به منهم میگن لبخند میزنم.چی بگم اخه.دختر دومیم 19ماهشه ریزه میزست.هر کس میبینه میگه کوچولوئه رشد نکرده.میگم چیزی نمیخوره.بیخیال روانتو به هم نریز 

دوستان عزیزخواهش میکنم برای حاجت خیلی مهمی که دارم و عاقبت بخیری و ووو یک صلوات مهمانم کنید دوستان گل.😍😙
میگم گوه نخور

عصاب نداری😂

۵/۵/ ۱۴۰۱ گل پسرم دنیا اومد..😍😍😍                                                                                    بالاخره تیکر منم واقعی شد😍۱۷ اسفند معلوم شد فندوقم پسرهستش 👶 ۳۰ آذر صدای ضربان قلب قندوق مامان رو شنیدم🥺 خدایا شکرت ک معجزه کردی برام🙏                              ۱۷ آذر جواب آزمایشم بعد ۳سال انتظار مثبت شد😍😍😍😍😍😍                                                              من منتظر معجزه خدا هستم😁🤗 😍                                      🌹🌹🥰🥰🥰برام دعا کنید🙏                                                      تاریخ شروع انتظار مهر 97 

بگواز حد طبیعی تو نمودار بلندتره و بگو ریز نقشه یکم اونم عقل بچه سالم باشه میاد سرجاش استخوان بندیش 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

میگم یه جا بند نمیشه غذام ب اجبار میخوره واقعا وزنش کمه ولی باز خداروشکر ک تنش سلامته

دخترم یه کوچولو کم وزنه من اصلا این حرفارو ب دل نمیگیرم چون ب نوبه ی خودش برام بهترینه هیییییچ ایرادی نمیشه روش گذاشت اصلا ریز نقش و ظریف بودنش یه امتیاز مثبته براش😊

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃
به منهم میگن لبخند میزنم.چی بگم اخه.دختر دومیم 19ماهشه ریزه میزست.هر کس میبینه میگه کوچولوئه رشد نکر ...

چن کیلوعه جونم 

دختر منم ۱۹ماهشه ۱۰کیلوعه

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃
2706