1735
1714
عنوان

اگه خانواده شوهرتون همش بگن بچت ریزه و بگن بزرگ نشده چی میگین

| مشاهده متن کامل بحث + 756 بازدید | 35 پست

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

میگم گوه نخور

عصاب نداری😂

خدایا اگه دلت خواست یه نی نی هم به من بده..      خدایا انتظار خیلی سخته دامن همه کسایی ک منتظر یه فرشته کوچولو هستن رو سبز کن❤❤❤❤الهی آمین
1718

بگواز حد طبیعی تو نمودار بلندتره و بگو ریز نقشه یکم اونم عقل بچه سالم باشه میاد سرجاش استخوان بندیش 

لطفا برا شادی روح خواهرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده  برخی دوستای نی نی سایتی که بمن لطف دارن ماجرای فوت خواهرمو میپرسن خواستم اینجا بنویسم زحمت نشه براشون . تو سن ۳۵سالگی فوت شد متاهل بود با دوبچه ۱۳و۷ساله . تو کبدش توده بود درعرض فهمیدن همانا یماه بعدش فوت شدن همانا الان بچه هاشم نامرد مادرشوهرش نمیزاره ببینیم خدا رفتگان شمارو هم بیامرزه  

میگم یه جا بند نمیشه غذام ب اجبار میخوره واقعا وزنش کمه ولی باز خداروشکر ک تنش سلامته

دخترم یه کوچولو کم وزنه من اصلا این حرفارو ب دل نمیگیرم چون ب نوبه ی خودش برام بهترینه هیییییچ ایرادی نمیشه روش گذاشت اصلا ریز نقش و ظریف بودنش یه امتیاز مثبته براش😊

ریپلی کن دوس دارم تبادل نظر کنم🤗
به منهم میگن لبخند میزنم.چی بگم اخه.دختر دومیم 19ماهشه ریزه میزست.هر کس میبینه میگه کوچولوئه رشد نکر ...

چن کیلوعه جونم 

دختر منم ۱۹ماهشه ۱۰کیلوعه

1760

خالا خوبه به شما میگن ریز نقشه 

دخترما که میبیننن بغل میکنن ببینن سبکه یا سنگین بعد میگن وای وای کمرمون گرفت 

مچ دستش خفت افتاده گاز بگیریم 

حالا اصلان چاق نیست نرمال روخط رشده 

با بچه های خودشون مقایسه میکنن

موش موشک مامان بارانا خانوم
چن کیلوعه جونم  دختر منم ۱۹ماهشه ۱۰کیلوعه

اخرین بار فروردین بود وزن کردم 10کیلو و خورده ای بود

دوستان عزیزخواهش میکنم برای حاجت خیلی مهمی که دارم و عاقبت بخیری و ووو یک صلوات مهمانم کنید دوستان گل.😍😙
خیلی خوبه که ،نرماله اگه دوماه پیش ۱۰ و نیم باشه

بیشتر غذاشو پخش میکنه تا بخوره.منم زیر سفره ای پهن میکنم غذاشو میزارم جلوش خودش بخوره.گاهی ظرفشو میاره خودم بهش بدم

دوستان عزیزخواهش میکنم برای حاجت خیلی مهمی که دارم و عاقبت بخیری و ووو یک صلوات مهمانم کنید دوستان گل.😍😙
1665
بیشتر غذاشو پخش میکنه تا بخوره.منم زیر سفره ای پهن میکنم غذاشو میزارم جلوش خودش بخوره.گاهی ظرفشو میا ...

منم همین کارو میکنم خدا حفظش کنه عزیز