2737
2734
عنوان

لاغری بعد زایمان

212 بازدید | 10 پست

سلام خانوما من بارداریم دیابت بارداری گرفدمو همین باعث افزایش بیش از حد وزنم شد اوایل بارداری ۵۵ کیلو بود  تا ۷۳ کیلو وزنم شد الانم شکم پهلو دارم نمیدونم واقعا چیکار کنم دوس دارم دوبار ب وزن قبل بارداریم برگردم 

چقدر از زایمانت گذشته

پیجهای بیزنس اگه در مورد اینستاگرام سوال داشتید تگم کنید تا جایی که بتونم کمک میکنم   به اسمم گیر ندید که خودم پشیمونم  ولی از نینی سایت هم انتظار نداشتم قبول کنه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سزارین ...ولی ربطی ب سزارین ندارع خواهرشوهرمم سزارین کرد بعد من اصن وزنش بالا نرف شکم پهلوم ندارع

سزارین با بی حسی؟ ترس نداره؟ 

گناه کسی را پیش کسی دیگر نبرید، شاید خدایش بخشیده باشد.. لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم

من از امشب شروع کردم متفورمین بخورم و اگه داروخونه بده فلوکستین هم بخورم جلو پرخوری عصبیمو بگیره چون دیگه از چاقی خسته شدم و بچه داریم خیلی اعصابمو بهم ریخته 

البته به کسی توصیه نمیکنم

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
سزارین با بی حسی؟ ترس نداره؟ 

بلع بی حسی از کمر ....ن من خیلی راضی بودم خدایی ولی تخت بغلیم خیلی اذیت میشد من همش استرس میگرفدم  ک نکن من دردم شروع بشع ولی خدارشکر عالی بود ...کار دکترمم خدایی خیلی خوب بودا تو اتاق عمل دوتا شیاف گذاشدع بود بعوا تو مطبش بهم گف گفدم اصن درد نداشدم...

2738
چجوری رژیم بگیریم .؟

من کالری شماری گرفتم با نرم افزار مانکن اما دستور رژیم و از سایت برداشتم... طبق اون رژیم گرفتم... چون کالری هایی که مانکن میده درست نیست... 

تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است...

عزیزم یک دکتر تغذیه خوب برو

من چاق بودم و تخمکم غیر فعال بود رویان رفتم زیر نظر دکتر تغذیه رویان پیوند بابایی 20 کیلو 4 ماهه کم کردم طبیعی باردار شدم بارداری یه قلو 7 کیلو اضافه کردم و پسرم 3و نیم به دنیا اومد هیچ مشکلی هم ندارم الام شیردهی زیر نظرشم مطب میرم البته عالیه

حتما برو پیشش کارش عالیه برا بارداری و ناباروی و کاهش وزن

خدا خیرش بده هر چی ازش تعریف کنم کمه

دوستم 25 کیلو بارداری اضافه کرد بعد از زایمان ماه 3 رفت پیشش 6 ماهه کم کرد عالی شده

گوگل سرچ بزن ادرس مطبش هست