2733
2734
عنوان

بازم خیانت دیدم

3915 بازدید | 132 پست

دارم دیونه میشم اخه من ک باردارم چرا انقد بی انصافه شوهرم.هفته پیش هم تاپیک زدم ک مچش رو گرفتم قسم خورد ک تکرار نمیکنه ولی باز...بگید چ کنم باااین بچه.اخه من دوسالم نیست ک عروس شدم ای خدا چقد بدبختم چی کم داشتم مگه.بخدا هم خیلی خوشگلم هم عشوه و ناز دارم هم صدتا خاستگار داشتم اخه کی باورش میشه این بمن خیانت کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خیانت با زندایی خووودش ؟؟؟ 

دخترنازنینم ، عشق مادر ، چرا نیومده پرکشیدی 😭 چرا رفتی ؟ بخدا قول داده بودم برات بهترین مادر باشم 😭 چرا ۳ماه قبل امدنت رفتی برات لباس گرفته بودم 😭 فرشته کوچولوی من گفتن شبیه من بودی 😭😭😭😭😭😭😭😭😭هیچوقت داغ از دست دادنت رو فراموش نمیکنم....

به روش اوردی یابهش نگفتی ؟

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)
2738
2706