2737
2734

سلام.امشب مادرشوهرم که طبقه بالاس امدشب نشینی بادخترش.همینطوری داشتیم صحبت میکردیم.پسرم قبلادیوارخونروبامدادی یکم کنده بود.مادرشوهرم گفت اونجاچیشده مورچه میادازاونجا

وزن فعلی۷۰.هدف اول ۶۲.هدف نهایی ۵۸.خدایاب امیدتو😍😍

خب

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤

خب

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

يه كلام بگو منم راضي نيستم اينجا باشم

ولي شما اگه خيلي ناراحتيد از اينجا بودنمون به داداشتون بگم ناراحتيتونو كه يه فكري بكنه بريم يه خونه ديگه

همين

بقيه حرفتو حدس زدم جواب دادم😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738

گفتم نه بچه اونجوری کرده.خواهرشوهرم گفت آره دیگه مال مفتواینجوری کردین.من خییییلی بهم برخورده.شمابودین چی میگفتین.همش میگن ازاینجاپاشیدبریدیابامتلک یاعیرمستقیم.خسته شدم.دیگه.شرایط ازاینجارفتن روهم ندارم

اره مورچه آدم خور داریم😂

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍
يه كلام بگو منم راضي نيستم اينجا باشم ولي شما اگه خيلي ناراحتيد از اينجا بودنمون به داداشتون بگم نا ...

حس ششم

بریزین سرش😅

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!

باورتون میشه گوشه خونم جهازشونوچیدن.اوف پدرمودرآوردن.تصمیم دارم ب مادرشوهرم بگم هرچندمیدونم خودش بدترازدختراشه.بنظرتون بگم.واینکه شماجام بودین چی جوابش میدادید

بگو عزیزم منتش سر من نیست بابات اگه خونه داده نشستیم منتش سر پسرشه اگه داداشت عرضه داشت خونه میگرفت که خواهرش این حرفارو نگه شبم داداشت بیاد بهش میرسونم پیامتو .

تا خدا با من است زمانه با من است .
2706