2703
2713

حرف پارساله  ولی امشب یادم افتاده واعصابم دوباره ریخت بهم😣ماتهران بودیم ک بخاطریه سری مسائل مجبورشدیم یهویی بریم شهرخودمون شوهرم ی رستوران زدواصلاپول نداشتیم خونه رهن کنیم هرچی بودبرای رستوران هزینه شدقرارشدحدودیک ماه ک شوهرم ی مقدارپول جمع کنه خونه بابامیناباشم.توهفتش دوسه بارمیرفتم خونه اوناهم.یه چمدون لباس گزاشتم اونجا ک دیگه هی لباس نیارم ببرم.بعدیه انگشترکوچیک توی دستم بودک دخترخواهرشوهرم ک سه سال داشت گفت بده دستم کنم منم بهش دادمش وماک مشغول حرف شدیم اصلاحواسم نبودک شب متوجه شدم نیستش من زیادمال دنیتدوست نیستم وخسیس برعکس اوناک برای هزارتومن جون میدن.به بچه گفتم زن دایی چکازش کردی گفت نمیدونم کلی گشتیم نبودش...دیگ من گفتم اگ پیداشدک خداروشکرنشدهم فداسرت عزیزم.اوناانتظارداشتن من گدابازی دربیارم ازداخل ناراحت بودم ولی خوچکارمیکردم میشدبچه سه ساله روکتک بزنم....اقاگذشت دیدم یه جلسه راه انداختن تواتاق ک وپچ پچ میکردن من یهویی رفتم دیدم خواهرشوهرم ک ایشالاخوشبخت نشه چون دلموورورموله کردداشت میگفت شایدخودش قایمش کرده اخه اب ک نشده بره توی زمین....من پشت دربودم ک کوچیکه گفت بریم چمدونشوبگردیم😣😣😣😣😣😣😣😣بچه هامن بخاطراختلافاتی ک بودچندتادعا توی چمدونم داشتم واصلانمیشدایناببینن ک اگ میدیدن غوغامیشداوناک رفتن سمت چمدونم من رفتم سریع گرفتمش وگفتم نمیزارم داخلشوببینیدبعدخواهرشوهرم گفت نه میگیم شایدبچه گزاشتش این داخل اخه نه چمدون شماست فکرکرده بایدبزاره اینجاومحکم دستشوگرفت منم حاضربودم تهمت دزدی بهم بزنن ولی اون دعاهارونبینن توکیفم اخه جریان داشتن...خلاصه گفتم وسایل شخصی داخلشه نمیزارم اصلابیخیال انگشتربعدهمون خواهرشوهرم گفت دیدی گفتم خودش برداشته😐😐😐😐واقعامغزم سوت کشیداخه بگوگداصفت اول اینکه هدیه شب یلدامادرم بوده.دوم اینکه مگه میشه ادم طلای خودشوبدزده...منم زنگ زوم اژانس چمدونمم بردم ورفتم فقط یه کلمه گفتم ممنون ازمهمان نوازیتون ورفتم رستوران پیش شوهرم اونجاچون ۵کیلومتری شهربودجای خواب داشت زااون حالم دوست نداشتم برم خونه ک خانوادم بفهمن بعدک قضیه روبه شوهرم گفتم زنگ زدبه مادرش گفت این بچه بازیاچیه زن بزرگی هستی دخترت یکی سی سالشونه کی میخوایدعقف وشعوریادبگیریدتودنیایه نفروپیداکنیدکه طلای خودشودزدیه باشه بعدبه اینوبکنیدنفردوم بعدخواهرش گوشیوگرفت گفت اخه خیلی ریلکس بوده وناراحت نشده گفته فداسرتون ماشک کردیم بعدنزاشته چمدونشوبگردیم بیشترشک کردیم تازه اون انگشترم دختره برده بودتوی  کوچه ک همسایشون دیده بودازش گرفته بودش ک شب بیاره بده ب مادرشوهرم  ...خلاصه تایه مدت قهربودم ک بعدیک ماه ک خونه گرفتیم اومدن خونه مبارکی ونفری ۵۰ اوردن هدیه ک دست من ک خانم خونه هستم ندادنش ودادنش دست شوهرم😑😑😑شوهرمم جلوهمشون گفت میدمش خانمم ک یه چیزی باهاشون بخره منم هیچی نگفتم باز ایقداذیتم کردن وطولانی هست ک بگم اشکتون درمیاد 

واقعا طولانیه

بیخیال ببخش بهش فکر نکن

تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

خدا رو شکر رسوا شدن.

ان الله مع الصابرین. (کاربر قدیمی که می‌گفت هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن)خدای عزیزم حباب رویام رو ترکوندم. بلور آرزوی قشنگم رو به دست مهربون و قدرتمند تو می‌سپارم و صبر می‌کنم تا به وقتش منو بهش برسونی. 😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

عزیزم خداروشکر که بخیر گذشته ولی بعضیا کلن کرم دارن مثل طرف مقابل بنده. از هر فرصتی برای نیش زدن ب عروس استفاده میکنن.اصلن تو بعضی خانواده ها عروس دشمنه. ولی دور و بر دعا ایناهم نرو میبینی که جواب نداده بازم عذابت دادن

سختی ها باعث میشوند تا نیرومند شوی،ترس ها، باعث میشوند تا جسور شوی و یک قلب شکسته، تو را سر عقل می آورد
2714

همه چل و خليم اذيت نكن خودتو من مهمونيه عقدم بود فاميلامون كادو اوردن همه هزينه هاهم خودمون كرديم خونه خودمون بوديم مادرشوهرمو فاميلاش گفتن ديدي دختره يعني من پولاي مراسمو دزديد 😂😂فكر كن مراسم خودم باهزينع مامانم تو خونه خودمون ميگفت كادوهارو دزديدع بايد به ما ميداده😂😂😂درين حد نابود

مثلایه جاروبهم جهازندادن ولی من حدود۶سال پیش ۱۵۰تومن جهازگرفتم بعدهرجانشستن گفتن باوام ازدواج خریده جهیزیشو.....بعدوامم چقدبودفک کنم یک میلیون پونصدبود...یا۳تومن نمیدونم دقیق ولی یادمه همه وانوتومدرسه بادوستام هرروزبریزوبپاش خرج کردم درغ ازیه قاشق 

منم گاهی یاد یه چیزایی میفتم که مخم سوت میکشه.حالا تو شوهرت طرفت بوده من اوایل شوهرمم طرف اونا بود. خیلی بدبختی کشیدم تا ب لطف خدا خودشون خودشونو رسوا کردن پیش شوهرم دیگه نمیذاره اذیتم کنن

سختی ها باعث میشوند تا نیرومند شوی،ترس ها، باعث میشوند تا جسور شوی و یک قلب شکسته، تو را سر عقل می آورد

همینجور ک داشتم میخوندما بدجور حرثم کرف ینی جای توبودم عمرا دیگ رفتوامد میکردم هوووف

#سعی کنیم مفیدباشیم .( تجربهمشاورهخانوادگی روانی بالینی دارم) #به نظرمن مظلوم ترین زن دنیا زنیه که یه روز انقدر قوی بود ک غرورشو هیچ کس نمیتونست بشکنه ..تااینکه یک روز یه نفر پیدا میشه و تمام غرورشو به بادمیده دیگه ارخودش میگذره و تمام عمرشو صرف بچه ش میکنه..#به نظر شما چی این دنیا واقعا عدالتی داره؟...!

بالاخره انگشترت پیداشدیانه بعدم انگترطلا روکی دست بچه میده نبایدمیدادی

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
2706