2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اولی ۳۸ هفته وچهر روز دومی ۳۸هفته کامل تاره ماشالله دومی سیصد گرم بیشترم بود اولی۳۳۵۰  دومی ۳۶۵۰

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰
2728
نه گلم بستگی به دکتر داره...بعضی دکترا 38 هفته سز میکنن بعضبا 39 هفته...من 39 هفته سز شدم

منم میخام سزارین بشم دکترم بهم گفت  وقتی که ۳۹ هفته م کامل بشه بیا عملت میکنم ولی من الان میترسم که یه وقت تو این مابین درد نیاد سراغم اگه درد بیاد بعد بازم میتونم سز کنم؟

2738
منم میخام سزارین بشم دکترم بهم گفت  وقتی که ۳۹ هفته م کامل بشه بیا عملت میکنم ولی من الان میترس ...

نه گلم نگران نباش دردت نمیگیری استرس نداشته باش چون استرس خودش تحریک میکنه بدنت رو...

راجب سوالت هم باید بگم ک اره میشه چون دکتر بهت نامه بیمارستان میده و هروقت دردت بگیره میتونی بری بیمارستان و دکترت میاد سز میکنه...اصلا نگران نباش❤👌ایشالا ک همچی خوب میگذره

ماندن به پای کسی که دوسش داری قشنگ ترین اسارت زندگیست...👌❤