2733
2734

چیکار کنم برم ازمایش فردا صبح یا بدارم پس فردا برم؟

میشه برای سلامتی نی نی مون یه صلوات بفرستید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منکه بی بی چک مثبت شد اصلا آزمایش ندادم ،رفتم دکتر گفت لازم نیست دیگه ،البته من هر ماه میرم چکاب

یعنی زیاد به بی بی چک اعتماد داشتید؟ منم فردا برم به نطرتون اینقدر هول کروم خوابم نمیبره هی میگم کی صبح میشه الانم بی بی زدم در عرض ۳دقیقه مثبت شد ولی باورم نمیشه 

یعنی زیاد به بی بی چک اعتماد داشتید؟ منم فردا برم به نطرتون اینقدر هول کروم خوابم نمیبره هی میگم کی ...

مبارکت باشه.ان شااله به دل خوش

من فقط یه دونه بی بی زدم ، سه روز بعد موعدم.

هشت هفتگی هم رفتم سونو قلب   

مبارکت باشه.ان شااله به دل خوش من فقط یه دونه بی بی زدم ، سه روز بعد موعدم. هشت هفتگی هم رفتم سونو ...

به سلامتی ممنونم برام دعا کنید خدا بهم بچه سالم بده 

من مدام دارم به فردا صبح فکر میکنم

2738
یعنی زیاد به بی بی چک اعتماد داشتید؟ منم فردا برم به نطرتون اینقدر هول کروم خوابم نمیبره هی میگم کی ...

اره دیگه بی بی چک الکی مثبت نمیشه،هفته ۶باید بری سونوگرافی ،ماه بعد هم باید آزمایش بدی،مبارک باشه 

دخترم پناه منه،پسرم آرامشم،همسرم تکیه گاهم....👨‍👩‍👧‍👦
اره دیگه بی بی چک الکی مثبت نمیشه،هفته ۶باید بری سونوگرافی ،ماه بعد هم باید آزمایش بدی،مبارک باشه&nb ...

ممنون دوستم انشاالله شما هم به سلامتی نی نی نازتون بغل کنید برای منن دعا کنید خدا بهم بچه سالم بده