2726
عنوان

خانوم های با تجربه و پخته اگه ب چندسال اول زندگی مشترکتون برگردید

| مشاهده متن کامل بحث + 673 بازدید | 47 پست

هیچ وقت حتی اگه قهربودم جدانمیخابیدم ی شب قبل مرگش اومدکنارم دستشوانداخت دورکمرم گف حلالم کن خیرندیدی بامن اصلاروموبرنگردوندم کاش محکم بغلش میکردم میگفتم بخشیدمت .هروقت یادم میادنفسم میگیره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچ وقت حتی اگه قهربودم جدانمیخابیدم ی شب قبل مرگش اومدکنارم دستشوانداخت دورکمرم گف حلالم کن خیرندید ...

😓😓چی شد اخه

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍
2728

اولا شوهرم پیشنهادبچه نمیداد بچه دارنمیشدم دوما پولاموتندتندجمع میکردم طلا میخریدم

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 

اگرمن به سالهای اول زندگی مشترکم برمیگشتم قطعا باخانواده همسرم مشترک زندگی نمیکردم تااحترام دوطرف بیشترحفظ میشد 

هر چه دلت خواست نه آن میشود/آنچه خدا خواست همان میشود
الآنم دیروزه فرداست عزیزم.تلاشت رو بکن خب

تواین گرونی دیگه نمیتونم پولاموجمع کنم

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 

من یه ازدواج عجیب و غریب کردم و مشکلات فراوونی هم داشتم. ولی همیشه تو هر شرایطی دنبال بهترین راه حل بودم برای چیزایی که آزارم میدادن. الانم دیگه چیزی آزارم نمیده چون خیلیاش محو شدن با بقیشم کناراومدم. من اصلن نمیتونم تصور کنم با تجربه الان برگردم ب یازده سال پیش چون شدنی نیست. اون اشتباهاتمو اگه نمیکردم تجربه الانو نداشتم. برای حل کردن هر مشکلی راههای مختلفو امتحان کردم و اگه دیدم جواب نمیده پیله نکردم. الان بزرگترین حس خوبم برای اینه که بارها تا مرز طلاق رفتم ولی منصرف شدم. برای پسرم احساس مسئولیت کردم و الان هم با دیدن آرامش پسرم کیف میکنم

سختی ها باعث میشوند تا نیرومند شوی،ترس ها، باعث میشوند تا جسور شوی و یک قلب شکسته، تو را سر عقل می آورد
سرطان گرف ابجی .باسه تابچه کوچیک اواره خیابون شدم

خدا بهت صبر بده خواهر. هیچی براتون نذاشت که اواره نشین؟ حتا یه حقوق؟

سختی ها باعث میشوند تا نیرومند شوی،ترس ها، باعث میشوند تا جسور شوی و یک قلب شکسته، تو را سر عقل می آورد
2706