2733
2734
عنوان

خانوم های با تجربه و پخته اگه ب چندسال اول زندگی مشترکتون برگردید

| مشاهده متن کامل بحث + 673 بازدید | 47 پست
آفرین عزیزم.فقط چرا با فامیلای خودت کمتر؟؟؟؟ اینکه شوهرت رو کردی تاج سر یعنی چی؟

فامیلام یکم خبر چین و فضول و حسودن . صربه دیدم ازشون خیلی .یعنی شوهرمو خیلی بالاتر نگه داشتم در بین مردم و حتی خانوادش .مثلا هر کی بد شوهرشو گفت من نگفتم . 

یا خانوادش بگن پسرمون بده فلانه . میگم کی گفته ؟هیچم اینطوری نیست از شوهرای همتون سرتره . 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فامیلام یکم خبر چین و فضول و حسودن . صربه دیدم ازشون خیلی .یعنی شوهرمو خیلی بالاتر نگه داشتم در بین ...

اونوقت از نتیجه اش راضییی؟ شوهرت درک می‌کنه.؟؟

اونوقت از نتیجه اش راضییی؟ شوهرت درک می‌کنه.؟؟

اره چرا درک نکنه ؟ 

خب فامیلای من که فامیلای من هستن و هیچ ربطی به همسرم نداره من با اونا چطور رفتار میکنم . 

شوهرم چرا درک نکنه ؟این همه  عزت و احترامشو بین همه میبرم بالا . 

2728
دیگه اینکه از اول به همسرم گفتم که خرج کنه برام . گفتم وای من خیلی پول دوستم :(  حتی گفتم پول ...

این نکته ازت برداشتم ک ب شوهرت گفتی پول دوست داری.من شوهرم خیلی شرایطش خوبه.خوب خرج‌میکنه،ولی پول زیاد نمی‌ده.نمیشه با خودم میگم زشته بگم پول دوست دارم

اره چرا درک نکنه ؟  خب فامیلای من که فامیلای من هستن و هیچ ربطی به همسرم نداره من با اونا چطور ...

نه.اینکه هوای شوهرت داری رو میگم.میگم پروو نده؟؟؟ متوقع؟؟؟ قدرتو میدونه؟؟؟

2738
این نکته ازت برداشتم ک ب شوهرت گفتی پول دوست داری.من شوهرم خیلی شرایطش خوبه.خوب خرج‌میکنه،ولی پول زی ...

از اول خواستگاری بهش گفتم اینو . 

گفتم برام پول خیلی مهمه.

حتی یه فامیل داشتم خواستکارم بود و پولدار . 

به اونم همینو گفتم . فامیلم گفت بیا هر چی میخوای بهت پول میدم اخرش خسته میشی از خرج کردن مهم زندگیع .

اما همسرم گفت اره خانما کلا پول رو دوس دارن  و خوششون میاد خرج کنن . پولای منم مال تو خواهدشد 

هر چی میخوای خرج کن  . 

منم همسرمو انتخاب کردم .... خب قبل خواستگاری گفتم بهش :( 

از روی عقل تصمیم میگرفتم

گول احساسات و نمیخوردم

نمیرفتم پیش مادر شوهرم. زندگی کنم

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍
نه.اینکه هوای شوهرت داری رو میگم.میگم پروو نده؟؟؟ متوقع؟؟؟ قدرتو میدونه؟؟؟

اره عزیزم . کدوم مردی از احترام فرار میکنه ؟

پسر عموهاش به حالش غبطه میخورن . حتی داداشش .

گاهی حتی داداشش به شوخی بهم  میگه :  نترس بابا کاریش نداریم که نخوردیمش .(برادرش رو میگه آیعنی همسر منو  ) 

منم میگم وای اگه دس از روی همسرم بردارم درسته قورتش میدین ( منطورم اینه ادیتش میکنین من نگرانش میشم )

همسرمم میخنده  

اول اینکه کار کردن رو کنار نمیگذاشتم، اینجوری ی پس انداز خوب داشتم و استقلال مالی داشتم. دوم طلاهامو نمیفروختم ب خاطر مشکلات مالی، سوم حر ص الکی نمیخوردم برای همه چیز

برای آنانکه  پرواز رانمیفهمند هرچه بیشتر اوج بگیری کوچکتر میشوی.
2706