2726

چ کارهایی رو انجام میدین چ کارهایی رو انجام نمیدین؟؟؟ مثلا ب سه چهار سال اول زندگیتون برگردین‌.

من خودم اگه برمیگشتم سره هرچیزه کوچیکی کمتر بحث میکردم،از اولم سیاست رو ب کار میبردم با شوهر و خانوادش،نه صداقت.چون سیاست بهتر جواب میده.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سیاست یعنی چی

یعنی بدترین چیزا هم شکلات پیچ کنی بدی،یعنی هرکی ی چیز بهت گفت با تخم و تخم جواب ندی،با خنده حرفتو بزنی،حسادتت ب هیچکس رو جلو خانوادش و شوهرت بروز ندی،خیلی چیزا

زودترقطعابچه دارمیشدم الان 30سالمه دخترم توچهارساله واقعادوستداشتم  توسن کمتردوتامیاوردم وخلاص الانم بخودم میرسیدم ولی خب دنبال خونه وجشن عروسیوووووهزارتاقسط نشددیگه

زودترقطعابچه دارمیشدم الان 30سالمه دخترم توچهارساله واقعادوستداشتم  توسن کمتردوتامیاوردم وخلاص ...

اشکال نداره عزیزم.اون زمان هم اون چیزا لازم بوده.الانم سنت ماشاءالله خیلی خوبه.دوس داری یکی دیگه بیار

اگه پربازديده برام دعاميكنين دوساله خوشي از روزگارم گم شده قلبم هزارتيكس😭😭

درست میشه عزیزم.ذکر یا ودود تو خونت زیاد بگو،ایت الکرسی بلند بخون.توی روابط جنسیت با شوهرت یا ودود تو ذهنت باشه،خدا کمکت می‌کنه انشالله‌

از اول زندگیم محل به فک و فامیلای خودم ندادم .

اجترام خانواده شوهر رو نگه داشتم اما نذاشتم بهم بی احترامی کنن . 

شوهرمو گذاشتم بالای سرم .

هیچ وقت بد خلنوادمو به کسی نگفتم . و حتی بد خانواده شوهر رو . گفتم همشون خوبن . (چون مردم سو استفاده میکنن) 

با جاریم صمیمی نشدم . اما اون با من صمیمیه .چون میدونه خبر چینی نمیکنم . اما من میدونم اون خبرچین ماهریه .. 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
از اول زندگیم محل به فک و فامیلای خودم ندادم . اجترام خانواده شوهر رو نگه داشتم اما نذاشتم بهم بی ا ...

آفرین عزیزم.فقط چرا با فامیلای خودت کمتر؟؟؟؟

اینکه شوهرت رو کردی تاج سر یعنی چی؟

دیگه اینکه از اول به همسرم گفتم که خرج کنه برام .

گفتم وای من خیلی پول دوستم :( 

حتی گفتم پول ببینم پرانرژی و شاد میشم . 

به خانواده همسرم گفتم اینقدر خسیسم که نمیزارم کسی بیاد خونم پول همسرمو بخوره (الکی آ ،چون گفتم فردا نگن زنش پولاشو هاپولی کرد .)

از اول خودمو با فرهنگ و باشخصیت نشون دادم . و عر کس پیشن حرف بی تربیت زد گفتم  وای چه بی تربیت در حالی که خودم چه فحش هایی بلدم :(

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
2706