2737
2734
عنوان

ماشین ظرفشویی بوش

2230 بازدید | 135 پست

بچه ها ماشین تو کدوم برنامه درش بعد اتمام کار باز میشه؟یبار اون برنامه رو استفاده کردم حالا نمیدونم اکو بود یا اتو

ممنون

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

میشه تاپیک اخرم رو گزارش بزنید

وزن هدف 70 کیلو تاپایان این تیکر خدایا خودت کمکم کن اراده داشته باشم و انگیزه.وزن اولیه ۱۰۸.بعد ۱۰۴.ودربزج ۹ سال ۱۴۰۰شدم ۹۸در تلاش اومدن وزنم به ۹۰کیلو/از ۴مهر ۱۴۰۱رژیم رو شروع کردم/از وزن ۱۰۴ونیم درتاریخ ۱۳ابان رسیدم به۹۷ونیم✅...۲۲ابان وزن ۹۶✅8اذر95و800

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هیچکدوم 😐🤔 اصلا در ماشین بعدش باز نمیشه که

چرا باز میشه

البته باید ماشینتون این آپشن رو داشته باشه مال من داره فقط رو یه برنامه خاصی

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
وای فهمیدین ب منم بگین ما بوش داریم اما اینکارو نکردیم هر سری میشوره درشو ک باز می‌کنیم بخاره داغه ک ...

همه ماشینا نداره بعضیاسون داره

چرا باز میشه البته باید ماشینتون این آپشن رو داشته باشه مال من داره فقط رو یه برنامه خاصی

نمیدونم 

واسه من ماله ۷ سال پیشه 

شاید نداره 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
2738
از مال من ال‌جی فقط از یه برنامش استفاده میکنم فکر نکنم درشون باز شه

بوش داره

مال منم بوشه ..مال شما سری چنده؟بعدم مال شما هم زمان شستشوش بالاست؟مال من اتوماتیکش دو ساعت و چهل و ...

بله عزیزم بوش سری ۴

تاز خریدم

بله تایمش بالاست ولی من از تایم یکساعت و گاهی از تایم ۳۵ دیقه استفاده میکنم

بله عزیزم بوش سری ۴ تاز خریدم بله تایمش بالاست ولی من از تایم یکساعت و گاهی از تایم ۳۵ دیقه استفاد ...

چجوری؟ مال من سری ۶ هستش کمترین تایمش یکساعته که برای شیشه و لیوان و این چیزاست و یکبار تو این تایم گذاشتم قرصش نصفه حل شده بود مجبور شدم دوباره بزارم چون ظرفها لیز بود ..

2706