2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چطوری محدود شدی

وقتی می خواستم عکس ارسال کنم یه پیام رو صفحه میومد دقیق یادم نیست چقدر مثلا ۱۶۰ مگ بیشتر نمی تونی ارسال کنی 

عاشق بافتنی هستم ، عروسک های بافتنی میبافم و اشارپ وپاپوش و... 

به پیج زیرم یه سر بزنید👇👇

پیجیه کهورود هر‌مادری توش ضروریه‌.اینقدربازی‌و سرگرمی های آسون برای کودکان عزیز داره که نمیدونن کدوم رو بازی‌کنن💕.این تازه اولشه.از چند روز آینده قراره قسمت های دیگه مجموعه آموزش زبان انگلیسی با شعر‌ رو بزاره که خودم تاثیرش رو دیدم(تصویر در تاپیک هام).😊خوشحال میشم برای یکبار‌هم شده امتحانش کنید و اگر دوست داشتید به دوستاتون معرفی کنید❗فراموش نکنید معرفی کتاب های جذاب رو هم داریم.😀گفتم اینجا بگم مامان های عزیز نینی سایتی‌‌ هم استفاده کنند
نامحدود😋🍒

در همین قسمت رو میگما 

که ارسال نظر داره 

پس چرا هر چی عکس فرستادم پیغام میومد رو صفحه 

2738
وقتی می خواستم عکس ارسال کنم یه پیام رو صفحه میومد دقیق یادم نیست چقدر مثلا ۱۶۰ مگ بیشتر نمی تونی ار ...

چنین چیزی نیست🤔

پیجیه کهورود هر‌مادری توش ضروریه‌.اینقدربازی‌و سرگرمی های آسون برای کودکان عزیز داره که نمیدونن کدوم رو بازی‌کنن💕.این تازه اولشه.از چند روز آینده قراره قسمت های دیگه مجموعه آموزش زبان انگلیسی با شعر‌ رو بزاره که خودم تاثیرش رو دیدم(تصویر در تاپیک هام).😊خوشحال میشم برای یکبار‌هم شده امتحانش کنید و اگر دوست داشتید به دوستاتون معرفی کنید❗فراموش نکنید معرفی کتاب های جذاب رو هم داریم.😀گفتم اینجا بگم مامان های عزیز نینی سایتی‌‌ هم استفاده کنند
وقتی می خواستم عکس ارسال کنم یه پیام رو صفحه میومد دقیق یادم نیست چقدر مثلا ۱۶۰ مگ بیشتر نمی تونی ار ...

ندیدم 

ولی یه جواب بالا دادم ببین

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!
چنین چیزی نیست🤔

امروز دیگه عکس نفرستادم ، پس می تونم ارسال کنم ، اگه دوباره اون پیام نیاد خوبه 

چون می خواستم یه وقتایی آموزش بزارم 

یه کد میده اون پایین نگاه کن باید کدرو تو کادر بزنی بعد ارسال کنی چندتا یکی اینجوری میشه

بله اون کد رو هم ارسال کردم ، شاید یکیش رو ندیدم 

2706