2733
2734

آیا میشه ادم با رفتن کسیو امتحان کنه یا اینکه با رفتن نشون بده که دلخوره و حق باهاشه؟

راستش من دوست پسرم خیلی همو دوست داریم با همه چیزش کناراومد..یه بار بهش کم محلی کردم ناراحت شد ازدستم  ودرصورتی که خودش شده وقتی بارفیقاشه خیلی بهم محل نذاره یا پشت تلفن سرسنگین باشه باهام یا دیر جواب پیام بده.الان منم سر این قضیه دلم پربود کم محلی کردم بهش باعث شد دعوا کردیم و کات کردیم.کارخوبی کردم؟ میدونم تند رفتم یکم ولی خیلی دلم پر بود حالا راه کاربدین بزگردم یا برگشت اشتی کنم یانه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودش دوست داشته باشه برمیگرده لازم نیست تلاشی بکنی 

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤
2731
بچه نیستیم عزیزم ماهم احساس داریم هر کی که دوس پسر داشت دلیل نمیشه ادم درستی نباشه یا بچه باشه که

وا خودمم دارم. اصلا منظور من این نبود😞 از نحوه رفتارتون با هم اینو برداشت کردم😞

ایام غم نخواهد ماند... 99/09/09 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. شکر
2738
بچه نیستیم عزیزم ماهم احساس داریم هر کی که دوس پسر داشت دلیل نمیشه ادم درستی نباشه یا بچه باشه که

دقیقا👍🏻وقتی عاشق بشی منطقی نداری دیگه همش احساسی تصمیم میگیری مثل بچه ها 

اون یامن اون ۲۸سالشه من ۲۲ خودمم گاهی فکر میکنم اون بچس همش دنبال اینکه بهش توجه کنم

بخدا هر دوتون بچه این. درس بخووون. بفکر ازدواج نباش.... فقطططط درسسسسسس

ایام غم نخواهد ماند... 99/09/09 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. شکر
ادم کمبود محبت که پیدا کنه میره سمت یه پناهگاه دیگه مثل خودم

نکنه اونم با کم محلی کردن من بره سمت یکی دیگه دفعه سوم بود قهر کردم ۲دفعه قبلی چون بهونه گیری خودم بود برگشتم اما این بار بهونه نیس حرصم دراومده حتی اگه ب قیمت تموم شدن همه چیز باشه بهتره تا اینکه خودمو قربانی بچه بازیاش کنم 

بخدا هر دوتون بچه این. درس بخووون. بفکر ازدواج نباش.... فقطططط درسسسسسس

اونم میخونم ب هرحال ادم تفریحم میخاد اینکه کنار یکی ارامش داشته باشی خیلی فرق دارع شاد باشی و اینکه کسی ازت سو استفادع نکنه .تنها پسری بود که شرایطمو قبول کرده بود 😔

2706