2726
عنوان

خاطره ی ترسناک ! میترسی نیا ! ( واقعی ) 🔥

| مشاهده متن کامل بحث + 766 بازدید | 63 پست
حمایت نکردن انرژی نگرفتم     خداییش رو مخ نبود؟ ترسناک نبود؟

خدایی ترسناک بود من جرات نمیکنم برم یوتیوب ببینمش😑

نفسم شعر و تنم شعر و روانم شعر است                                من اگر شعر نباشد بخدا میمیرم💖❣🍁🍃
خدایی ترسناک بود من جرات نمیکنم برم یوتیوب ببینمش😑

پیشنهاد میدم نمیبینی 

فردا صبح ببین هر چند بازم میره رو مخ ...میدونی بعضی چیزا به شکل هیولا نیستن آدم بترسه همین که بی روح و انرژی منفی میدن ترسناکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واااي من اينهمه چيز ديدم و شنيدم هيچكدوم به وحشتناكي اينكه يه گروه ادم دزد زنارو ميدزديدنو دست و پاهاشون رو ميبريدن و به عنوان برده جنسي ميفروختن ،تو روحم تاثير منفي نداشته ،تا چند وقت حالم بد بود اينو شنيندم😰😱

بزن I feelfantastic میاره

مرسی من عاشق چیزای ترسناکم با اینک خیلیم میترسممم😖😶

دوستان من قیافم شبیه عکس پروفایلمه پس پشمات بریزه حاجی😂😂😂هرکیو خاستی نفرین کنی تگم کن،اسممو نپرسین فقط دوستام میدونن.😑
2728
پیشنهاد میدم نمیبینی  فردا صبح ببین هر چند بازم میره رو مخ ...میدونی بعضی چیزا به شکل هیولا نی ...

من کلا آدم ترسویی نیستم تو این موارد اما الان حس یکنم یہ نفر تو تاریکی دارہ بھم نگاہ میکنہ 🙄

نفسم شعر و تنم شعر و روانم شعر است                                من اگر شعر نباشد بخدا میمیرم💖❣🍁🍃
برو ببین بیا بهم بگو حست چطوره 😂

اگه سکته نکردم میام تعریف میکنم واست😖😂

دوستان من قیافم شبیه عکس پروفایلمه پس پشمات بریزه حاجی😂😂😂هرکیو خاستی نفرین کنی تگم کن،اسممو نپرسین فقط دوستام میدونن.😑
من کلا آدم ترسویی نیستم تو این موارد اما الان حس یکنم یہ نفر تو تاریکی دارہ بھم نگاہ میکنہ 🙄

منم ترسو نیستم ولی همچین ویدیوهایی میره رو مخم ... یکی این بود ک به ششششدددن یه مدت رو مخم بود راحت میتونم بگم یه سال ... یکیم فیلمای دارک وب و دیپ وب

وجود ديدنشون رو ندارم،همين كه تعريف كردي هم بنظرم خيلي وحشتاك بود،انگار تو اين دنيا بدي و بد بودن مر ...

بله دقیقا 

دارک وب یه ویدیویی گذاشته بود 

یه زن رو میکشن قشنگ پوستشو میکنن گوشتشو کباب میکنن با زور میکنن دهن پسرش. .

بله دقیقا  دارک وب یه ویدیویی گذاشته بود  یه زن رو میکشن قشنگ پوستشو میکنن گوشتشو کباب م ...

چییییییی؟😐😭😭😟😟دستگیر نشدن؟

بعد اونایی که سر یه آدمو میبرن نمیترسن؟؟؟😶

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃
2706