2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

متنشم فرستادم توگوگل هم بزن اگر مفاتیح دم دست نداری ببین چقددد فضیلت فقط داره

مرسی گلم من اصلا چند بار برام گرفتن گفتن حرز جوادحتما بگیر ولی نمی دونستم چه جوری استفاده کنم و متنشو خودم میتونم بنویسم یا نه

میشه برای شغل شوهرم یک صلوات بفرستین خسته شدم لطفا😔امیدوارم خدا حاجت شمارم بده
2728
بازوبند(شبیه جادعایی ک ب گردن اویزون میکنن ولی باکش هس ب بازو میزنن)ازجاهای ک مهرو تسبیح وکلا محصولا ...

مرسی گلم

مرسی گلم من اصلا چند بار برام گرفتن گفتن حرز جوادحتما بگیر ولی نمی دونستم چه جوری استفاده کنم و متنش ...

حرز امام جواد کلا دوتاس خب؟

یکیش شرایط خاص داره روپوست اهو وخیلی شرایط سخت داره نوشتنش البته اینستا دیدم تبلیغشو ولی من ب شخصه ک نمیتونم قبول کنم درحال جاضر روپوست اهوه این

ولی این هم  ک فرستادم هست ومعروفه وهم خیلی فضائل داره ومن پرس وجوکردم ک قوی هست این حرز ومعتبره ودیگه تومفاتیح هم هست این تایید میکنه صحت واعتبارشو

ی همسایه داشتیم حرز همراشون بود تومسافرت تصادف کرذن هیچیشون نشد مثل معجزه ماشینشون بدرد نمبخورد مچاله بود هیچکی باورنمیکرد اینا زنده موندن وازتو ائن ماشین درومدن

حرز امام جواد کلا دوتاس خب؟ یکیش شرایط خاص داره روپوست اهو وخیلی شرایط سخت داره نوشتنش البته اینستا ...

ممنون اجرت با خدا

بین همه دعاها و تعویذات امام جواد (ع) برای دفع بلا از همه معروف تر است. این دعا برای دفع بالایی مان ...

چطوری باید نوشت و استفاده کرد؟

حرز حضرت فاطمه چطور؟

دنیا زشتی کم ندارد، زشتی‌های دنیا بیشتر بود، اگر آدمی بر آن‌ها دیده بسته بود. امّا آدمی چاره‌ساز است.
2706