2726

بچه ها منم صبح شوهرم رفت سرکار درها قفل کردم اومدم کنار بچه ام خوابیدم بچه ام چهارماه بعد پتو رو سرم بود دیدم شوهرم داره میکشش منم مفاومت کردم نکشش بعد بچه ام عادتش دیتاش مبخوره ثدا ملچ ملوچ دستاش میومد بعد یهو شوهرم گفت قلب بابا اومد بیاد سمت بچه بلندش کنه من یادم اومد من خودم رفتم در بستم سوهرم اصلا رفت سرکار نیستش  وای بخدا ترسناک بود من حتی لمس گردم داره پتو مبکشه حتی ثدا شوهرم بود تا حالا دوبار دیگه هم اینجور شدم ولی نه ثدا شوهر توروخدا بنطرتون چیه خیلی میترسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=138958875]من تاحالا دعاواینا ندیدم توخونه زندگیم اما روهرکاری دست بزاریم پیش نمیره،اصلا پیشرف ...

واقعیه توروخدا من نمیدونم چرا هرجا میرم خونه بخرم معامله نمیشه انگار یکی دعا کرده صاحب هیچی نشم

2728
اینوخوندم  ی پول جورشد شراکت ووام کارازاد شروع کردن دونفر والان ورشکست شدن وکلی بدهی  .وق ...

کتاب از دولت عشقو‌ خوندی؟

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍
منم پنج صبح میره بخدا خیلی میترسم قران گذاشتم بالا سرمون بعد خوابیدم امروز بخدا دروغ نمیگم

شاید خوابو بیدار بودی تو فک کردی بیذاری منم وختی میره همش دیگه میترسم خوب نمیخوابم همشم خواب بد میبینم

من چند ماه قصد بارداری داشتم نمیشد وقتی اینو پیدا کردم ماه بعدش باردار شدم

اسی اینو کی پیدا کردی؟

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘
واقعیه توروخدا من نمیدونم چرا هرجا میرم خونه بخرم معامله نمیشه انگار یکی دعا کرده صاحب هیچی نشم

بله عزیزم از ته دلت بخواه

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍
منم پنج صبح میره بخدا خیلی میترسم قران گذاشتم بالا سرمون بعد خوابیدم امروز بخدا دروغ نمیگم

حرز امام جواد  دوتا هس  اون ی خطیه یانور یابرهان اولشه  بنویس همین الان ببند ب بازو بچت وخودت تومفاتیح هم هس تونت هم بزنی میاد

شاید خوابو بیدار بودی تو فک کردی بیذاری منم وختی میره همش دیگه میترسم خوب نمیخوابم همشم خواب بد میبی ...

اره خواب و بیداری بودم ولی صدا خود شوهرم بود حتی دخترم با همین تیکه کلام ناز میکنه حتی لمسش کردم می خواد پتو بزنه کنار

2706