2737
2734
عنوان

خیلی وقته ذهنم درگیرشه......

433 بازدید | 48 پست

خانما من یه انگشتر طلا گرفتم یه ماه بعد از خریدش دخترم گیر داد بده بازی کنم منم دادمو ازش گرفتم قشنگ یادمه گرفتم گذاشتن رو میز یه نیم ساعت بعد اومدم بردارم نبود

زمین و زمانو گشتم هر جا بگید نبود که نبود

به شوهرمم گفتم اتقد منت منت زد اخر مامانم لنگه اونو خرید گفت بهش بگو پیدا شده اتقد منت نزنه سرت

زدو من اسباب کشی کردم چون خونه خریده بودم همممممه چیمو شستم و بسته بندی کردم تا لباسامو کوچکترین چیزا

الان پنج ماهه اومدم این خونه اونروز شوهرم یهو گفت بیا انگشترتو بنداز زمین بعد بگو گم میشه برداشتم دیدم اون انگشتر گمشته اس.ذهنم خیلی درگیره بنظرتون ماجرا چیه

همین مشابه این اتفاق برا یه زنجیر طلامو انگشتر نشونمم افتاده بود

رفیقم بود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما همزاد(از جنس از ما بهترون) دارین و بازیگوشی میکنه وسایلتونو ورمیداره

‏یه جوری از خواهر شوهر مادرشوهر بد میگن انگار خانواده‌ی طرف جانیه و فقط این آقایی که با اینا ازدواج کرده سالم بوده و خانوم اومده نجاتش داده😏بعضی وقتا باید به همه بفهمونی که 
2731
2738

چی  بگم ب نظرم باهات لج کرده بعدا شاید همون روز پیدا کرده بهت نداده که مراقب وسیله هات باشی 

مخاطبشو خدا میدونه کیه 👈👈نفرین بلد نیستم .. فقط دعامیکنم بشی اینی که الان منم (خدایا ب بزرگی و عزتت قسم وقتی میبخشم که بلایی که سرم اورد سرش بیاد و من ببینم) 
2706