2726
عنوان

امان از دست این مردا😤

| مشاهده متن کامل بحث + 821 بازدید | 65 پست
آره عزیزم....توقعشو بردم بالا در واقع مقصر مادرشوهرمه اینقد هوای پسرشو داشت که پسرش پرتوقعه ...منم ن ...

منم اون موقع عصبی بودم کامنت کردم😅

بهش بگو مشکلاتتو اقایون تا بهشون نگی متوجه نمیشن

بهش بگو ناراحت شدی

ای خاااهرخدانکنه یک باریک کاری رونکنی ..مثلامن یک بارناهاریاشامم بدباشه مثلاشوهرم میگه هش داری سوووپ ...

دقیقا😑خودشون هرکاری کنن هیچی ..ما ی کار اشتباهی کنیم همش تکرار میکنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان چن باره شخصیتمو پیش بقیه خورد میکنه ..بهش تذکرم میدم..ایندفعه گفتم اگه دوباره تکرار کنی منم مثل ...

تا چند وقت نمیخواد بری خونه مادرشینا بهش بگو هر وقت ظرفیت داشتی باهات میرم تو جمع 

بذار چند بار تنها بره حساب کار دستش بیاد 

البته این تجربه رو خودم کردم وجواب گرفتم امیدوارم برای شما هم جواب بده

2728

کاش جهان وقت زنا بود خون ب جیگرمون کردن اه

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
درسته ولی اینجور که جلو جمع بگه چرا فلان کارو نکردی مثل اینه یه ماه اقا درامد نداشته باشه خانومه جل ...

چندمین بارشه از این غلطا میکنه..الانم چون دعواش کردم باهاش قهره مثلا خخخخ

تا چند وقت نمیخواد بری خونه مادرشینا بهش بگو هر وقت ظرفیت داشتی باهات میرم تو جمع  بذار چند با ...

تو این فکر بودم که این هفته تعطیلات برم خونه مادرم ..خودش تنها بره خونه مادرش ..حساب کار دستش بیاد

وای بخدا الانم شوهرم اینارو ب من گف در حالیکه من بیس سالمه و بچه داری و خونه داریم میکنم بازم میگه تو اینطوری و اونطوری

من حلالت کرده ام چون توی قرآن خوانده ام آیه《شَرّاً یَرَه 》 بدجور جبران می کند .
همونجا گفتم ..دیگه خونه رو تمیز نمیکنم فرق بین تمیز و کثیفو بفهمی..

خوبه دیگه جوابشو دادی! دیگه چیزی نگف بعدش که ج دادی؟؟ جلو اونا‌گفتی؟

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
تا چند وقت نمیخواد بری خونه مادرشینا بهش بگو هر وقت ظرفیت داشتی باهات میرم تو جمع  بذار چند با ...

مامان من میگه نمیام خونه مادرت

بابام میگه خب نیا تنهایی میرم

بعد بره خونه مادرش دروغ تحویل میده ه کار داش نیومد

بعضی مردا خانوادشونو  میبینن جوگیرن میشن چرت و پرت حرف میزنن راستی لباس شویی نداری لباسشو میشو ...

چرا دارم ولی میزارم لباس جمع بشه ی دفعه میشورم...مثلا دوسه روز درمیون 

تو این فکر بودم که این هفته تعطیلات برم خونه مادرم ..خودش تنها بره خونه مادرش ..حساب کار دستش بیاد

اگرم بهت گفت چرانمیای بگو. من جایی که برام احترام قائل نباشند نمیرم. یک من بیام صد من برگردم

وای بخدا الانم شوهرم اینارو ب من گف در حالیکه من بیس سالمه و بچه داری و خونه داریم میکنم بازم میگه ت ...

منم ۲۱ سالمه ..بخدا زنهای دوستاش نصف کارای منو نمیکنن ..با اینکه اینا رو میدونه بازم این حرفا رو میزنه 

2706