2726
عنوان

دلم خیلی گرفته، خیلی شکسته، انگار یکی قلبمو چنگ میزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 537 بازدید | 48 پست

سر میز رفته نشسته پیشه ننه اش زر زر هم میکنه

تا چند ماه فقط میخوام سگ محلش کنم

حالم ازش به هم میخوره

اگر بخوام برای خودم  بین مهربون بودن و صداقت یکی رو انتخاب کنم، من حتما مهربونی رو انتخاب میکنم!................اما برای شما تنها انتخابم انصافه.لطفا با انصاف باشید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیوونه شدم از دستش هیچ کمکی نمیکنه میاد از سرکار به ما حتی نگاهم نمیکنه حرف نمیزنه  فقط در مواق ...

دقیقا تربیت نشدن نمیفهمن زندگی مشترک یعنی چی بهشون یاد ندادن زن چقدر لطیفه و احتیاج به تکیه گاه و همراه داره ما مدتهاست که کاری به هم نداریم😢

شما که تو دلت نی نی داری   آره شما که با فرشته ها فامیل شدی  به اون بالاییا وصل شدی برا حوایج من دعا میکنی؟  مرسی
باهمسرتون مشکلی دارین؟یا ناراحتی پیش اومده؟

همینا که گفتم،

تا قبل از این شمال همش عاشقتم و دوست دارم بوده، ننه اشو دیده رم کرده،پررو گری میکنه

اگر بخوام برای خودم  بین مهربون بودن و صداقت یکی رو انتخاب کنم، من حتما مهربونی رو انتخاب میکنم!................اما برای شما تنها انتخابم انصافه.لطفا با انصاف باشید.
2728
دقیقا تربیت نشدن نمیفهمن زندگی مشترک یعنی چی بهشون یاد ندادن زن چقدر لطیفه و احتیاج به تکیه گاه و هم ...

منم احتمالا بشم مثل شما، تا الان همش دنباله گرم کردنه رابطه بودم با اینکه باردارم

الان دیگه سگ محلش میکنم بی شعرو

دقیقا تربیت نشدن نمیفهمن زندگی مشترک یعنی چی بهشون یاد ندادن زن چقدر لطیفه و احتیاج به تکیه گاه و هم ...

جالب اینجاست خودشونم  قبول دارن خانوادگی که سردن هر چی به شوهرم میگم خودشو میزنه به اون راه حتما باید خیانت بشه بهش تا بفهمه  چقدر از لحاظ احساسی نیاز دارم به همدم

همینا که گفتم، تا قبل از این شمال همش عاشقتم و دوست دارم بوده، ننه اشو دیده رم کرده،پررو گری میکنه

خدا رو شکر که قرار نیست با خانواده ایشون زندگی کنین چاره ای نیست تحمل کنین برگردین زیر سقف خودتون اون وقت معلوم میشه کت تن کیه😁 

شما که تو دلت نی نی داری   آره شما که با فرشته ها فامیل شدی  به اون بالاییا وصل شدی برا حوایج من دعا میکنی؟  مرسی
جالب اینجاست خودشونم  قبول دارن خانوادگی که سردن هر چی به شوهرم میگم خودشو میزنه به اون راه حتم ...

منم یه بار زدم تو روی شوهرم گفتم مثل تو که هزار تا نیاز داری، منم نیاز به محبت دارم، فردا دیدی خیانت کردم، بدون از بی توجهیه

خدا رو شکر که قرار نیست با خانواده ایشون زندگی کنین چاره ای نیست تحمل کنین برگردین زیر سقف خودتون او ...

امشب بر گشتم دراز کشیدم

حالم ازش به میخوره 

بیاد تو اتاق از رو تخت میرم توحال

از بس بیشعوره

اگه از دوسال پیش اینطوری ناراحتی نه طبیعی نیس

از دوسال پیش هی رو خودم کار کردم رفتارای زشته ننشو بیخیال شم، الان گندشو در آوردن،

متنفر شدم

همینا که گفتم، تا قبل از این شمال همش عاشقتم و دوست دارم بوده، ننه اشو دیده رم کرده،پررو گری میکنه

همشون همین جورین اصلاً یه آدم دیگه میشه مامانش که میبینه به ما چشم غره میره الکی خواستیم بریم سفر گفت مامانم ببریم منم که فهمیدم میخواد کوفتم بشه مامانش بشین جلو با هم بگن بخندن من بچه داری کنم نرفتم

چه جور روش میشه بعد دوسال ی سفر میخوایم بریم بگه ننمم  بیاد امروز رفتیم بیرون کوفتم کرد زنیکه کونشو  تکون نداد این میخواست من باید می ریختم بچمو  دیوونه کردن‌ دستشویی ذاره شوهرم میگه پا شو ببرش  دستشویی تا این حددددد

جالب اینجاست خودشونم  قبول دارن خانوادگی که سردن هر چی به شوهرم میگم خودشو میزنه به اون راه حتم ...

درکت میکنم به نظرم تازه عروسی نگران نباش آقایون هر چی بگذره بهتر میشن ولی خب ما رو  پیر میکنن همسر من خونواده عجیب غریبی داره با یه مادر بی نهایت ساده و تو سری خور و اینها نمیدونن مادرشون ایراد داره فکر میکنن رسم زندگی همینه و ایراد از منه چقدر زیاده خواه و کنترل گر هستم چرا مثل مادرش یک لقمه نون نمیخورم و شکر خدا کنم چرا آزادش نمیذارم مثل پدرش هر کاری دلش خواست بکنه

عزيزم چقدر ناراحت و عصباني هستي 

چند تا نفس عميق بكش ،بچه گناه داره 

حيف از ارامش خودت كه بهمش بزني ،با ارامش ،ارامش اونا رو بهم بزن 

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي
2706