2737
2734

مدارا کردن، درک کردن، مهربون بودن

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من خیلی خوش قلب ومهربونم وخیلی صبور

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2738
اخه بعضيا ميگن محبت كردن خيلي خوبه 

محبت کردن هم در حد خودش نه زیاده روی که هم طرف رو دل زده کنی و بفهمه بعد براش عادی شه 

من که جواب گرفتم و خواهرم 

درک کردن هم مهمه اگه طرفت لیاقت داشته باشه 

پس اينكه ميگن نبايد خيلي رو داد و مهربون بود چيه؟

یعنی اینکه بگه این کارو نکن اون کارو نکن هرچی من میگم برو اونجا بیا اینجا 

یا وقتی یه حرفیو میزنم بگو چشم و اینا یا همش ازت انتظار داشته باشه بهش ابراز علاقه کنی چون همه پسرا بعد از یه مدت دلشون میخاد محبتتو بیشتر کنی و اون قبلیا کمه براش و اگه نکنی دل زده میشه 

ديگه چه چيزايي؟؟مثلا موقع بحث و دعوا بهتري عكس العمل چيه

ارامش داشتن در عین اینکه دلخور و عصبانی هستی نه اینکه با دیونه بازی و خل بازی رابطرو به سمت دعوا ببری 

اروم در موردش حرف بزنید اگه دیدی به جایی نمیرسه بحث کشش ندی و بحثو عوض کنی و دیگه سراغشو نگیری و براز خودش بگه دوباره یا از دلت در بیاره 

یجوریم نشه که قهر کنی و اون بخاد ناز بکشه گلم چون بازم میگه این باز قهر کرد یه عزیزم و عشقم فوقش دوتا بیشتر میگم حل میشه و اینطور خوب نیست در حد متعال اگه خیلی مهم نیست کلا بیخیالش شو 

2706