2737
2734
عنوان

دندان درد در بارداری

784 بازدید | 37 پست

بچه ها رفتم دکتر برای دندونم گفت عفونت داره دندون عقلت ولی ما نمیتونم بهت دارو بدیم باید دکتر زنانت برات بنویسه از اسپری و ژل بی حسی هم استفاده نکن دوشنبه نوبت دکتر دارم ولی الان دندون درد خیلی عذابم میده استامینوفن هم جواب نمیده گفتن عسل دارچین زردچوبه بزار خوبه ولی میترسم برای بچه ضرر داشته باشه شما تا حالا استفاده کردین؟ یا درمان و آموزش خونگی سراغ دارین برای عفونت دندون و دردش؟ 

https://www.ninisite.com/

اخ اخ بمیرم الهی برات میدونم چ دردیه. برا من با لیدوکایینو ژل دنتول نمیوفتاد

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
خدا نکنه عزیزم تو چکار کردی 

من باردار نبودم بخاطر تعطیلی های کرونا همه جا بسته بود نمیدونستم چیکار کنم  هر یه ساعت ژل و لیدوکایین میزدم از بس زده بودم دهنم زخم شده بود اخرش دیدم یه جا بازه رفتم عصب کشی کردم راحت شدم

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
2706