2733
2734
اخلاق همسرت اینه . نمیتونی درستش کنی  .یکی از دوستام سر چادر با همسرش اختلاف پیدا کرد تا طلاق ک ...

واقعا؟مابرعکسشیم ولی مشکلی اونجوری نداریم

شوهرم دوست نداره من ولی میپوشم. کاملا قبول کردیم دوتامون. واس منم سخت بود پوششمو همسرم دوست تداشته باشه ولی به هرحال حفظ اصل زندگی مشترک از هرتفاوتی باارزشتره (بعد ازدواج البته. قبلش که باید چشارو باز کرد تاکمترین تفاوت ها باشه)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شوهرتون وقتی اومد خواستگاریتون مگه نمیدونست چادری هستین !

چرا. جریان داره اخه.سه تاخواهراش قبلا چادری بودن ازین الکیا. هرسه هم میزارن کنار یکیشون هم کلا بیحجاب میشه

فکر میکرده همه چادریا الکی سرشونه و بعدا میذارن کنار

میگفت باورم نمیشد یکی اعتقاد داشته باشه!

واقعا؟مابرعکسشیم ولی مشکلی اونجوری نداریم شوهرم دوست نداره من ولی میپوشم. کاملا قبول کردیم دوتامون. ...

اره .

دوستم مانتویی بود موهاشم بیرون نمیذاشت .

بعدش شوهرش به زور چادری کرده بودش .

حتی موقع خواستگاری گفته بود من چادری نیستم و چادرسرم نخواهم کرد . پسره هم گفته بود فقط بعضی جاها سرت کن نه همه جا .

اما بعد از عقد گفته بود کلا چادری باید باشی  

دوستمم گفت چرا به حرف اون باشه . اون زده زیر حرفش .

اگه میخواست دختر چادری میگرفت نمیومد سراغ من .

اختلافا از اونجا شروع شده بود 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
وای تروخدا توهین نکنین  حجاب حضرت زهرا حرمت داره نکنین اینکارو  من چادری نبستم ولی اونای ...

اره منم ناراحت شدم..حرف خیلی بدی زد..

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 

وقتی بحث چادر و حجاب میشه یه جاهای باید به چادر توهین بشه... متاسفانه بعضی از افراد شل حجاب ک یا مانتویی بدشون میاد از ظاهرشون ایراد گرفته، اما خودشون به راحتی به حجاب و چادر افراد دیگه توهین میکنن، کاش به پوشش و سلیقه هم احترام بذاریم  

2738
ازدواج کردی؟ مبارکه

من از یه سوراخ دوبار گزیده شدم بله از یه طلاق  دوباره ازدواج کردم 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

من با يكي دارم اشنا ميشم 

روز اولي كه رفتيم بيرون ،شالم رو توي پارك اب و اتش دروردم 

ببينم چي ميگه 

هيچي نگفت 

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي
2706