2737
2739

اگه کسی تاثیر گرفته بود منو لایک کنه

۵/۵/ ۱۴۰۱ گل پسرم دنیا اومد..😍😍😍                                                                                    بالاخره تیکر منم واقعی شد😍۱۷ اسفند معلوم شد فندوقم پسرهستش 👶 ۳۰ آذر صدای ضربان قلب قندوق مامان رو شنیدم🥺 خدایا شکرت ک معجزه کردی برام🙏                              ۱۷ آذر جواب آزمایشم بعد ۳سال انتظار مثبت شد😍😍😍😍😍😍                                                              من منتظر معجزه خدا هستم😁🤗 😍                                      🌹🌹🥰🥰🥰برام دعا کنید🙏                                                      تاریخ شروع انتظار مهر 97 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ینی شما مصرف کردی؟

نوشتم اگه کسی انجام داده بود و تاثیر گرفته بود منو لایک کنه از تجربه ش استفاده کنم 

۵/۵/ ۱۴۰۱ گل پسرم دنیا اومد..😍😍😍                                                                                    بالاخره تیکر منم واقعی شد😍۱۷ اسفند معلوم شد فندوقم پسرهستش 👶 ۳۰ آذر صدای ضربان قلب قندوق مامان رو شنیدم🥺 خدایا شکرت ک معجزه کردی برام🙏                              ۱۷ آذر جواب آزمایشم بعد ۳سال انتظار مثبت شد😍😍😍😍😍😍                                                              من منتظر معجزه خدا هستم😁🤗 😍                                      🌹🌹🥰🥰🥰برام دعا کنید🙏                                                      تاریخ شروع انتظار مهر 97 

اینکارا چیه خانوم گل

چرا عجله دارید   باید زمانش برسه

نکنید این کارهارا

مطمئنا  ضرر هایی داره. 

فقط روزای آخر زیاااااااد پیاده روی کن 

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست. او جبران همه نداشته های من است خدایاشکرت😊
فکر کنم همون قرص گل مغربی درسته؟ قرص روغنی زرد رنگی هست من گذاشتمماه آخر بارداری خیلی خوب بود

ارررره همون.عزیزم من‌میخام بذارم الان میشه چنتا سوال بپرسم.آخه استرس دارم

من به دستور پزشکم گذاشتم هفته آخر بارداری خب ضرری نداره از این قرص گذاشتم، قرص کرچک هم خوردم وقتی دردم رو یاد کردم یک لیوان پر جوشونده میتخم خوردم بچه زود به دنیا اومد دردم همش نیم ساعت بود زود تمام شد

2738
نه اصلا نیازی نیست که سوراخ کنی

بمن‌گفته سه تا سوراخ بذار رو قرص بعد از واژن شیاف کن.

میدونی میترسم اشتباهی بذارم بره یجا دیگه😂😂😂ینی همونکه شیافش کنم خودش کارایی میده جایی ک‌باید بره میره؟راهِشو بلده😂😂😂😂😂😂

2706