2726
عنوان

بادکنک هلیومی

153 بازدید | 14 پست

کسی تازگیا بادکنک ساده داده براش هلیوم پر کنن ؟قیمتش چند درمیاد برای هربادکنک.کرجیا مخصوصا جواب بدن

خوشبختی یعنی وجود دخترم روشنا😍روشنایی زندگیمون    تیکر یکسالگی پرنسس مامان😍😍😍

واس تولد میخای

یونیکورن هستم یک تک شاخ🦄من کاربر پیتزاpitzaبودم ولی لغو کاربری شدم 🤣🤣هستم در خدمتتون😎خب حالا یه صلوات واسم بفرستید اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌷 یه روز یه تک شاخ میخوره به دوشاخ برق میگیرتش میمیره😒🤣🤣🤣🤣همین الان اینو ساختمااااااااا🤣🤣🤣🤣🤣بگی شنیدی با همین ثم هام میام تو لوزلمعدت😂😂😂😂😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
جشن جنسیت😁😁😁

عزیزمممممم😍😍😍😍ما واس تولد جشن نمیگیریم ک شما واس اون میگیرین خوشابحالتان😂😂😂😂جنسیت بچتون چی هست؟؟؟ بچه اولتونه دیگه

یونیکورن هستم یک تک شاخ🦄من کاربر پیتزاpitzaبودم ولی لغو کاربری شدم 🤣🤣هستم در خدمتتون😎خب حالا یه صلوات واسم بفرستید اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌷 یه روز یه تک شاخ میخوره به دوشاخ برق میگیرتش میمیره😒🤣🤣🤣🤣همین الان اینو ساختمااااااااا🤣🤣🤣🤣🤣بگی شنیدی با همین ثم هام میام تو لوزلمعدت😂😂😂😂😂😂
عزیزمممممم😍😍😍😍ما واس تولد جشن نمیگیریم ک شما واس اون میگیرین خوشابحالتان😂😂😂😂جنسیت بچتون چی ه ...

عزیزم😁😂😍والا فردا ان شاءالله مشخص میشه میخوام کم کم تدارکشو ببینم

عزیزم😁😂😍والا فردا ان شاءالله مشخص میشه میخوام کم کم تدارکشو ببینم

ایشالله ب دنیا بیاد ب پا هم پیر بشین😂😂😂چرخش برات بچرخه😂😂منظورم اینکه صالح باشه😍

برای جشن جنسیت چیکار میکنن؟🤔

من که یه جعبه بزرگ درست کردم یه طرف رنگ آبی یه طرف صورتی  روشم شکل علامت سوال، بعد چون نینی دخمله توش بادکنک هلیومی صورتی گذاشتم جعبه رو که واکردیم بادکنکا اومدن بالا😍

من که یه جعبه بزرگ درست کردم یه طرف رنگ آبی یه طرف صورتی  روشم شکل علامت سوال، بعد چون نینی دخم ...

اخی

من کیک داشتم و بادکنک

مال من تپ عید اپج کرونا بود 

مختصر شدم 

نتونستم جشن بگیرم

خواهرم برام کیک درست کرد

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
اخی من کیک داشتم و بادکنک مال من تپ عید اپج کرونا بود  مختصر شدم  نتونستم جشن بگیرم خ ...

عب نداره بابا مهم اینه بعدا به نینی نشون میدیم خاطرست😊😍

2706